Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Dublaj Altyazılı Fragman
85 Görüntülenme
Ailem Robotlara Karşı Full izle Türkçe Dublaj (2021)
7.7 IMDB Puanı

Ailem Robotlara Karşı Full izle Türkçe Dublaj (2021)

(The Mitchells vs the Machines )
Senaryo Michael Rianda, Jeff Rowe, Alex Hirsch
Sinema okulu okuma hayali olan Katie ve ailesini konu alan Ailem Robotlara Karşı animasyon filmi 2021 yılında orijinal adı The Mitchells vs the Machines olarak vizyona girdi. Senelerce sinema okulunu kazanma hayalleri gerçeğe dönen Katie mutluluktan havalara uçmaktadır. Fakat yeni okulu kendi evlerden kilometrelerce çok uzakta bir yerde olduğu için aileside onunla beraber yolculuğa katılacaktır. Tüm aile kızları Katie’yi yeni sinema okuluna yazdıracakları için çok keyifli bir şekilde yola koyulmuştur. Ailem Robotlara Karşı izleyeceğiniz animasyon filminde yolculuk sırasında dünyanın robot saldırısı altına olduğunu öğrendiklerinde işler değişir.

Katie Mitchell aslında ailesinde birazda okulu bahane ederek uzaklaşmaya çalışmaktadır. Babası Ricak gelişime kapalı ve bildiği şekilde sakin, teknolojiden uzak bir hayat yaşamayı daha fazla sevmektedir. Katie ile Ricak arasındaki jenerasyon farkı her geçen gün kendini daha fazla belli etmektedir. Araları kızıyla gergin olan Ricak bir de istemeden de olsa Katie’nin laptopunu kırınca çok üzülür. Kızına sürpriz yapmak için gidip bir laptop alır ve okuluna kadar ailecek onu birlikte götürmeye karar verirler. Katie evlerinin kapısını açtığında aile arabalarının sonuna kadar dolu olduğunu herşeyi yanlarına aldıklarını görür. Bir gece evvel laptopu kıran Ricak kızına kendini bu şekilde affettirmek ister. Mitchells ailesinin yola koyulduğu esnada ise Pal adını taşıyan son derece agresif bir yapay zeka dünyanın başına dert olmak üzeredir. Zamanında Pal’ı tasarlayan kişi Mark Bowman kendisini bir kenara attığı için çok öfkelidir. Pal intikam almak için tüm dünyayı robotlarla istila etmeye karar verir.

Ailem Robotlara Karşı türkçe dublaj izle, Mitchell ailesi yolda mola verip yemek yediği esnada yapay zeka Pal heryeri istila etmektedir. Bir şekilde kaçmayı başaran Mitchell ailesie ise Eric ve Deborahbot isimli Pal gibi olamayan iki robot yardımcı olmaktadır. Programlama esnasında bir hata sayesinde Pal’ın emirlerinden etkilenmeyen bu robotlar insanlığa yardımcı olmaya çalışmaktadır. Katie ve ailesine yardımcı olmak için bunu durdurmaları için gereken kodun nerede olduğu ve ne yapmaları gerektiği bilgisini söylerler. Ricak bunu kabul edip ailesiyle birlikte robotlara karşı savaşmak için yola koyulmuştur. Yönetmenliğini Michael Rianda ve Jeff Rowe’un üstlendiği Ailem Robotlara Karşı filminin senaryosunu Alex Hirsch kaleme almıştır. The Mitchells vs the Machines seslendirenler arasında Abbi Jacobson, Danny McBride ve Maya Rudolph yer almaktadır. Türkçe altyazılı full hd Ailem Robotlara Karşı animasyon filmini sitemizden ücretsiz izleyebilirsiniz. Ailem Robotlara Karşı Full izle Türkçe Dublaj herkese eğlenceli bir animasyon film seyri diliyoruz.