Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Altyazı Odno Fragman
365 Görüntülenme
Apex Full izle (2021) – 1080p Türkçe Altyazılı
5.6 IMDB Puanı

Apex Full izle (2021) – 1080p Türkçe Altyazılı

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BondIt Media Capital
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Edward Drake, Corey Large
Suçsuz bir adamın hapsedilmesi ile başlayan Apex filmi başrolünde Bruce Willis yer almaktadır. Thomas Malone isimli adam eski bir polis memuru olup kendisinin yapmadığı bir cinayet sebebiyle müebbet hapis cezası aldığında dünyası başına yıkılmıştır. Fakat Apex adlı bir oyunda hayatta kalmayı başarırsa eğer cezası düşürülecek ve serbest bırakılacaktır. Gözlerden ırak bir adada bulunan altı tane avcı bu tarz bir oyun için para ödeyip avlanarak eğlenir. Yeni hedefleri Thomas Malone olup bu adadan sağ çıkabilmek için zekasını ile yeteneklerini kullanacaktır.

Apex 2021 izle, özgürlüğü için bu savaşı kabul etse bile karşısında bulunan avcılar son derece profesyonel insanlardır. Sadece eğlenmek amaçlı planladıkları Apex organizasyonuna Thomas’ın dahi olmasıyla bu avcılar birden kendilerini av konumunda bulacaklardır. Bu seferki hedefleri diğerlerinden çok farklı ve zeki biridir. Kendi eğlenceleri başlarına bela olacak ve Thomas tüm avcıları tek tek avlamaya başlamıştır. Özgürlüğü için girdiği Apex’te tek hedefi masumiyetini kanıtlayıp adadan sağ salim kurtulmaktır.

Apex filmi yönetmeni olarak Edward Drake yer alırken senaryosunu Corey Large’in kaleme aldığını görmekteyiz. Apex filmi oyuncu kadrosunda Bruce Willis başrol olurken ona yardımcı oyuncu olarak Neal McDonough, Lochlyn Munro ve Alexia Fast eşlik etmektedir. Apex full hd izleyebileceğimiz film babası sitenizde türkçe dublaj ya da altyazılı seyredebilirsiniz. Apex izleyecek tüm aksiyon severlere keyifli bir Bruce Willis filmi diliyoruz.