Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
80 Görüntülenme
Baskın 2 – The Raid 2 Full Hd 1080p izle
8.0 IMDB Puanı

Baskın 2 – The Raid 2 Full Hd 1080p izle

(The Raid 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures
  • Film Süresi 2sa 30dk
Son yılların en iyi aksiyon filmlerinden biri olan Baskın izle filminin devamı niteliğindeki The Raid 2: Berandal ya da bilinen adıyla Baskın 2 izle filmi Endonezya yapımı olup 2014 yılında Gareth Evans yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılmıştır. Jakarta şehrinin mafyalarını çökertmek için büyük bir suç örgütü ailesinin içine sızan özel kuvvetler polisi Rama’nın nefes kesen aksiyon ve dövüş sahnelerinin yer aldığı Baskın 2 full izle filminin başrollerinde ilk filmde olduğu gibi Rama karakterini canlandıran Iko Uwais ve ona eşlik eden Arifin Putra, Oka Antara, Alex Abbad, Julie Estelle, Kazuki Kitamura gibi isimler yer alıyor.

İlk filmde bir apartmana yapılan baskından sonra hayatta kalmayı başaran Rama ve arkadaşı Bowo, Rama’nın kardeşi Andi’nin tavsiyesiyle Bunawar isimli rütbeli bir polis ile buluşurlar. Bunawar, düzenlenen apartman baskınının izinsiz olduğu için Rama’ya affedilmesi için bir görev verir. Polis departmanında yer alan 2 rütbelinin mafya ile olan ilişkilerinden ve yolsuzluğa bulaştıklarını ortaya çıkarmak için gizli bir görev verir. Ancak Rama ilk başta kabul etmese de ailesi tehlikede olduğu için görevi kabul eder.

İlk olarak hapishaneye suçlu gibi girerek Bangun isimli mafyanın oğlu Uco ile arkadaş olmaya çalışır. Uco’nun gözüne girmek için onu tutuklayan polise saldırır ve hapishanede çıkan bir isyanda Uco’nun düşmanlarından Benny Uco’yu öldürmek üzereyken Rama onu kurtarır ve arkadaşlıkları başlar. Daha sonra ikili tahliye olur ve Rama yine birkaç hareketle aileye kendini kanıtlar. Görevi dolayısıyla Uco ile samimi olan Rama, ilk fırsatında Uco’nun cüzdanına bir dinleme cihazı yerleştirmeyi başarır. Uco’nun diğer çete liderlerinden biriyle yediği yemekte mafyalar arasında bir savaş başlayacağı ve yozlaşmış bir polisinde desteğini alarak karşı tarafın mallarına çökeceğini öğrenir.

Baskın 2 türkçe dublaj izle filminde Uco plana sadık kalarak babasının en iyi adamlarından birini tuzağa düşürür ve suçu diğer çetelere atar. Ancak karşı taraf savaş istemediği için olay kapanmış gibi gözüksede Uco, Bejo ile yaptığı plana devam eder. Rama ise peşindeki tetikçileri öldürür ve kimliklerini kontrol ettiğinde birinin polis olduğunu anlar. Bunawar ise Rama’nın öldürdüğü polisin, peşlerindeki rütbelilerin adamı olduğunu anlar. Daha sonra Rama, Uco’nun ofisine gittiğinde olaylar karışır ve Uco babasını ve birkaç adamını öldürür. En iyi aksiyon filmleri arasında yer alan Baskın 2 izle filmini Full HD kalitede sitemizden izleyebilirsiniz.