Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
239 Görüntülenme
Buz Yolu Full izle – The Ice Road (2021)
5.6 IMDB Puanı

Buz Yolu Full izle – The Ice Road (2021)

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Code Entertainment
  • Film Süresi 1sa 49dk
Çöken madende bulunan insanlara ulaşma macerasını anlatan Buz Yolu filmi 2021 yılında The Ice Road adıyla Liam Neeson’nın başrol aldığı aksiyon filmi oldu. Jim Goldenrod’un sahibi olduğu karayolu firması son derece tehlikeli olan buzlarla kaplı yolda yanına Mike McCann ile beraber göreve koyulur. Kanada’da bulunan ve hava sıcaklığının eksilerde olduğu kuzey bölgesine doğru yola çıkarlar.
Buz Yolu türkçe dublaj izle, elmas madeninde çalışan insanlara ulaşabilmek için çok fazla seçenek yoktur. Mike’ın yardım bekleyen insanlara ulaşması için tehlikelerle dolu buz yolunu geçmesi gerekecektir. Irak savaşına katılmış olan Gurty ise Mike’ın kardeşidir. İkisi birlikte para kazanmak için önlerine çıkan tüm işleri yapmaktadır. Gurty savaşta yaralandığı için beyninde oluşan hasar sonucu konuşma kabiliyetini yitirmiştir. Sadece kelime söyleyerek iletişim kurabilen adamın hayatı yeterince zordur. Senelerdir kardeşinin bu sorunu yüzünden Mike bir çok işte kovulmak zorunda kalır. The Ice Road filmini altyazılı ve full hd olarak sitemizde bulabilirsiniz. Ayaklarına gelen Kanada’da yer alan madenin çöktüğü bölgeye ulaşımın aşırı tehlikeli olması olur. Anlaştıkları Goldenrod şirketiyle dört kişilik ekip kurup, adam başı 50 bin dolarlık para kazanacaklardır. Buz Yolu full izleme filminde kimsenin gitmek istemediği bu yere Mike kardeşi için ısrarla gitmeye gönüllü olmuştur. Yola çıktıktan sonra başlarına gelmeyen kalmaz ve ilk olarak ekibin şefi hayatını kaybeder.
Tırların sürekli sorun çıkarması bir süre sonra Mike’ın dikkatini çeker. Sorunun ne olduğunu bir türlü bulamayan Mike tırların sürekli arıza çıkarıyor olmasının bir sebebi olması gerektiğini farkındadır. Gözünden kaçan bir olayı çözüp çözemediği belli değildir. Jonathan Hensleigh’nın yönettiği ve senaryosunu yazdığı Buz Yolu filminin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Marcus Thomas ve Laurence Fishburne yer almaktadır. Full HD olarak türkçe dublaj ve altyazılı izleyebileceğiniz Buz Yolu filmi 2021’nin kaliteli macera yapımları arasında yer alıyor. Buz yolu full izleyeceklere güzel bir aksiyon seyri diliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum