Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Dub Alter Fragman
173 Görüntülenme
Cruella (2021) izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı Full izle
7.4 IMDB Puanı

Cruella (2021) izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı Full izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 2sa 14dk
Senaryo Aline Brosh McKenna, Jez Butterworth, Kelly Marcel
Modacı olma hayallerinin gerçekleştirmenin peşinde olan Cruella’nın hikayesini anlatan filmin başrolünde Emma Stone yer alıyor. 2021 senesinin başarılı macera yapımı olan Cruella izle sitemizden 1080p full hd olarak türkçe dublaj yada altyazılı izleyebilirsiniz. İlk olarak Estella Miller’ın küçüklüğünü izlediğimiz 70’li yıllarda moda konusunda çok yaratıcı bir zekaya sahip kızı görüyoruz.

Londra'ya gitmeye karar veren annesi ona daha iyi bir eğitim sunabilmek için bursa arayışındadır. Bunun için bir partiye katılarak kızına daha iyi gelecek inşa etmek ister. Annesinin ikazlarına kulak asmayan Cruella ufak bir köpek ile partiye gidince girdiği odada bulunan dalmaçyalılar onu kovalamaya başlar. Onu kovalayan dalmaçyalılardan kaçabilmek için annesinden yardım istediğinde kaza sonucu uçurumdan düşerek hayatını kaybeder. Annesinin ölümünden kendini sorumlu gören Estella oradan kaçarak bir eve saklanır. Sokakta yaşayan iki çocuk ile arkadaşlık kurar ve 10 sene sonra onlarla birlikte hırsızlık yapmaya başlar. Estella onların kılıklarını değiştirip tanınmaz hale getiren modacı yeteneklerine sahip biridir. Doğum Gününde arkadaşları Liberty adını taşıyan şehrin ünlü moda mağazasında ona iş ayarlar.

Cruella türkçe dublaj izle, Liberty’e gittiğinde işin temizlikçilik ve hademelik olduğunu öğrenip mağazanın vitrinini düzenlemeye başlar. Burada uyuya kalınca patronu onu işten kovmaya karar vermiştir. Dönemin en büyük modacıları Barones von Hellman dükkana gelip vitrine hayran kalınca Cruella’ya hayatının fırsatını sunarlar. Barones’in yanında çalışmaya başlar fakat arkadaşları bir kolyeyi çalmalarını ister. Balo esnasında kolyenin kaybolmasıyla dalmaçyalıları Barones çağırınca annesinin ölümüne aslında kimin sebep olduğunu anlayacaktır.

Yönetmenliğini Alex Timbers ve Craig Gillespie’nin yaptığı Cruella altyazılı full izleyebilirsiniz. Aline Brosh McKenna, Jez Butterworth ve Kelly Marcel’in senaryosunu yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Emma Stone, Emma Thompson ve Joel Fry yer alıyor. Cruella full 1080p kalitede izleyeceklere güzel bir macera film seyri dileriz.