Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
81 Görüntülenme
Dangal izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p
8.4 IMDB Puanı

Dangal izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p

(Güreşçi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 2sa 41dk
Yönetmen
Senaryo Piyush Gupta, Shreyas Jain, Nikhil Mehrotra
Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken en iyi Hint yapımı filmler arasında yer alan Dangal (Güreşçi) izle filmi 2016 yılında beyaz perdeye aktarılmıştır. Başrollerinde Hindistan’ın en ünlü yapımcı ve oyuncularından biri olan Aamir Khan yer alırken, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh, Sanya Malhotra gibi isimler ise yardımcı rollerde oynamıştır. Biyografi ve spor türündeki Dangal hd izle filminin senaryosu ise Piyush Gupta, Shreyas Jain ve Nikhil Mehrotra tarafından yazılan film IMDb puanı en yüksek filmler arasında yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en yüksek gişe hasılatı yapan Hint filmleri arasında yer alan Dangal filminin hikayesi ise kısaca şöyle, eski bir güreş şampiyonunun oğlu olan Mahavir Phogat, ailesini geçindirmek için amatör olarak güreş eğitmenliği yapmaktadır. Babasının zoruyla daha fazla para kazanabilmesi için genç yaşta güreş sporunu bırakmak zorunda kalmıştır. Phogat’ın küçüklüğünden beri tek hayali Hindistan’ın daha önce hiç madalya kazanamadığı Olimpiyatlarda Altın madalya kazanmaktır ancak artık yaşı geçmiş ve dört kız çocuğu babası olarak bu hayaline oldukça uzaktadır. Ayrıca kızları doğmadan önce hatta evlenmeden bile önce güreşi bıraktıktan sonra kendisine yemin etmiştir ve oğlu olduğunda onu profesyonel bir güreşçi olarak yetiştirip şampiyon yapacaktır. Ancak işler öyle yürümediği için bu hayali de gerçekleşmez ve dört kız çocuğu babası olarak hayatına devam eder.

Dangal türkçe dublaj izle filminde Phogat’ın büyük kızları Geeta ve Babita, okulda kendileri ile dalga geçen erkek çocuklarını dövdükten sonra eve gelirler ve Phogat kızlarının yeteneklerini test etmek için onları zor bir eğitim sürecine sokar. Hatta daha da ileri giderek kızların saçlarını erkek gibi keser ve sabah güneş doğar doğmaz antrenmanlara başlarlar. Her ne kadar yaşadıkları köyün sakinleri tarafından hoş karşılanmasalar da Phogat ve kızlar aldırış etmeden eğitimlere devam ederler. İlk başlarda kızlar bu sıkı eğitimlerden bunalsada daha sonra babalarının kendi geleceklerini düşündüğü için böyle bir işe giriştiğini fark ederler. Bir süre sonra erkeklerin bulunduğu turnuvalara katılarak birçok rakibini yenerler ve bir süre sonra Geeta profesyonel eğitim almak için Patiala’ya gider ve burada da turnuvalara katılarak burada farklı teknikler dener ancak başarısız olunca eve geri döner.

Eve döndüğünde ise kendini yüksekte görür ve babası ile güreşir ve onu fazla hırpalayarak yenince diğer kardeşi Babita’nın uyarısına maruz kalır ve duygusal bir konuşmanın ardından hatasını anlar. Babita ise ulusal turnuvada şampiyon olur ve iki kardeş birlikte akademiye giderler. Sıfırdan en tepeye konulu filmler severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Güreşçi izle Dangal Türkçe dublaj ve altyazılı olarak Film Babası farkıyla Full Hd ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese güzel seyirler dileriz.