Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
Türkçe Altyazılı Alternatif 1 Alternatif 2 Fragman
433 Görüntülenme
Dhamaka (İhbar) izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD
8.6 IMDB Puanı

Dhamaka (İhbar) izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD

(Dhamaka)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 43dk
Yönetmen
Senaryo Ram Madhvani, Puneet Sharma
Bir saldırganın radyoya bağlanıp bomba patlamasını konu alan Dhamaka filmi ülkemizdeki adıyla İhbar filmi 2021 yılında Hint gerilim yapımı olarak gösterim yaptı. Gazeteci olarak görev yapan Arjun Pathak isimli adam çalıştığı kurumda yaptığı haber sonrası rütbesi düşürülmüştür. Verilen bu düşük kademe işte bir ofisin içerisinde radyo programı sunmaya başlamıştır.

Dhamaka türkçe dublaj izle, hayatı gittikçe daha kötüye gitmeye başlayan Pathak bunun üzerinde eşinden de boşanmıştır. Küçük bir ofiste radyo programı sunarak hayatını devam ettirmektedir. Her sabah sunduğu radyo programında ülkede yaşanan güncel haberler hakkında konuşan Arjun’a bir sabah ismi bilinmeyen telefon gelir. Programa bağlanan kişi program esnasında ofisinin gördüğü köprüyü patlatacağını söyler. Bu duruma inanmayan Pathak kendisiyle birinin dalga geçtiğini düşünürken gözünün önünde koskoca köprü patlamıştır. İhbar izle filminde şok giren radyo programcısı ne diyeceğini bilemez bir hale gelmiştir. Aklında hemen bunun kariyerini tekrar kurtarmak için bir fırsat olduğunu düşünmeye başlayan adam ofisini bir stüdyoya çevirerek haberleri vermeye başlar. Onun eski patronu olan Ankita Malaskar ile pazarlık yapıp haberi satmak için uğraşır.

Terörist ile bir yandan pazarlık yapılırken ülkenin gündemine oturan bu olay suistimal edilmeye başlamıştır. Köprünün inşaatından bir arkadaşının ölmesi sonucu bu olayı yapmaya başladığını açıklayıp bakanın halktan özür dilemesini istemektedir. Fakat bakan televizyona çıkınca özür dilemez ve olaylar iyice çığırından çıkmıştır.

Dhamaka filminin yönetmeni Ram Madhvani olarak karşımıza çıkarken senaryosunu Puneet Sharma kaleme almıştır. Dhamaka oyuncu kadrosunda Amruta Subhash ,Mrunal Thakur ve Kartik Tiwari yer almaktadır. Full HD olarak türkçe dublaj ve altyazılı izleyebileceğiniz Dhamaka hint filmini izleyenler keyifli seyirler dileriz.