Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
11,888 Görüntülenme
Eternals izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD

Eternals izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD

(Eternals)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi Patrick Burleigh, Ryan Firpo,
Başrollerinde Angelina Jolie, Salma Hayek gibi oyuncuların yer aldığı Marvel Sinematik evreninin son filmi Eternals (Ebediler) izle filmi vizyon tarihi 5 Kasımdır. Marvel çizgi romanlarının beyaz perdeye aktarılan 25. filmi olma özelliğini taşıyan süper kahraman temalı aksiyon ve macera türündeki ABD yapımı Eternals full izle filmi Yenilmezler filmleri serisinden sonra seyirciyi büyük beklentiye sokmuştur.

Eternals full hd izle filminin hikayesi ise Avengers Endgame’de yaşanan savaştan sonra yüzyıllardır Dünya’da gizlenen bir Celestials uzaylı ırkının ortaya çıkması ile başlıyor. Bu uzaylı ırk yüzlerce yıldır insanlar üzerinde deneyler yaparak süper güçlü insanların oluşumuna yardımcı olmuşlardır. Ebediler izle filmi birkaç farklı dünyadan hikayelerin anlatımı ile devam ederken film boyunca bu varlıkların geçmişten günümüze gelen insanlarla olan işbirliğini ve insanlarla olan ilişkilerini görüyoruz. Ancak insanlarla dostlukları devam ederken Dünya’yı yeni bir tehlike beklemektedir. Eternals’ın en eski düşmanlarından biri olan The Devants tekrar ortaya çıkmıştır ve Dünya için büyük tehdit oluşturmaktadır.

Senaryosu Patrick Burleigh, Ryan Firpo tarafından yazılan ve yönetmenliğini Chloe Zhao’nun yaptığı Marvel’in seyircinin beğenisine sunduğu yeni süper kahramanları Eternals’ın inanlarla beraber The Devants’a karşı verdiği nefes kesen mücadelesini vizyona girer girmez anında Full HD ve 1080p kalitesinde Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak FilmBabası üzerinden kesintisiz olarak tek part halinde donmadan izleyen herkese iyi seyirler dileriz.