Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
58 Görüntülenme
Extinct Animasyon izle – Türünün Son İki Örneği (2021)
5.3 IMDB Puanı

Extinct Animasyon izle – Türünün Son İki Örneği (2021)

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi China Lion Entertainment Production
  • Film Süresi 1sa 24dk
Senaryo Joel H. Cohen, John Frink, Rob LaZebnik
Soyları tükenmeye başlayan Flummels ırkının kurtulma mücadelesini anlatan Extinct animasyon filmi diğer adıyla Türünün Son İki Örneği 2021 senesinde gösterime girdi. İpek gibi tüylere sahip olan iki hayvan dünyada sadece ikisinin kaldığını öğrendiklerinde şaşkına dönerler. Flummelslerin devamı için çok geç kaldıklarından yapabilecekleri tek çözüm zamanda geriye giderek duruma müdahale etmek olacaktır.

Extinct Animasyon izle Türkçe Dublaj, Op ve Ed isimli bu kardeşler Galapagos isimli bir adada beraber yaşamaktadır. Şekil olarak çöreği andıran görüntüye sahip kardeşlerden Ed son derece huysuzken Op ise gayet neşeli bir ruh haline sahiptir. 1835 senesinde yaşamaktan olup düzenlenecek festivali bozduktan sonra toplulukları sinirlenip onları kovar. Tekrar geri dönmek için dağlarda dolaşırken gizemli bir bitkinin onları portaldan geçirerek günümüz Şangay şehrine ışınlaması ile işler karışır.

Türünün Son İki Örneği izle filminde bir köpek olan Clarance ile konuşmalarından sonra müzeye giderler. Burada onları ışınlayan bitkinin neslinin tükendiğini öğrenmeleri ile nasıl geri dönebileceklermi düşünürler. Dr Chung ile tanışıp tam bitkiye ulaşmışken bir hata sonucu bu bitkiden olan yere tekrar geri gitmek zorunda kalacaklardır. Doğru zaman ve türlerini kurtarmak için komedi dolu maceraya atılırlar. Extinct full hd olarak türkçe dublaj ve altyazılı 1080 şeklinde izleyebilirsiniz. David Silverman ve Raymond S. Persi’nin yönetmeni olduğu animasyon filminin senaryosunu Joel H. Cohen, John Frink kaleme aldı. Türünün Son İki Örneği seslendirme kadrosunda Adam Devine, Rachel Bloom ve Ken Jeong yer alıyor. Eğlenceli animasyon filmi extinct 2021 izleyecek herkese kahkahası bol seyirler dileriz.