Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
195 Görüntülenme
Gecenin Dişleri – Night Teeth izle Full HD Türkçe Dublaj
5.7 IMDB Puanı

Gecenin Dişleri – Night Teeth izle Full HD Türkçe Dublaj

(Night Teeth)
Night Teeth izle adıyla 2021 yılında Netflix’te yayınlanan Gecenin Dişleri izle filmi Adam Randall yönetmenliğinde yayınlanan vampir konulu bir filmdir. Senaryosu Brent Dillon tarafından kağıda dökülen ABD yapımı gerilim filmi Gecenin Dişleri full izle oyuncuları ise Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Raúl Castillo, Megan Fox, Alfie Allen gibi isimlerden oluşmaktadır. Night Teeth türkçe dublaj izle filminin hikayesi ise şöyle, abisinin yerine bir geceliğine özel şoförlük yapan Benny isimli genç, gelen çağrı üzerine lük bir malikaneye giderek müşterilerini bekler. Blaire ve Zoe isimli iki genç ve güzel kadını Los Angeles’ın en ünlü gece kulüplerine götürmek üzere yola çıkarlar. Acemi olduğu her halinden belli olan Benny’nin Jay olmadığı ise kısa süre içinde kızlar tarafından fark edilir.

Gecenin Dişleri türkçe dublaj izle filminde Benny kızları kulüplere götürdüğü sırada bir kızlar içerdeyken çantalarını karıştırır ve kana bulaşmış paralar bulur. Bir süre sonra vampirlerle insanlar arasında yaşanan bir güç gösterisinin ortasına düştüğünü fark eder ve taraf tutması gerekmektedir. Kızların asıl amacı ise vampirlerle insanlar arasındaki barışı bozmak isteyen Victor isimli bir vampir lordunun sıkıcı hayatına renk getirmek ve kendi klanları arasında daha yüksek bir konuma çıkabilmek için bu ittifakı onun adına ortalığı karıştırarak bozmak istemektedirler. Victor ilk olarak Jay'in kız arkadaşını kaçırarak, Boyle Heights ile olan anlaşmayı bozar. Jay ise Benny ve yakınlarından habersiz olarak vampirler ve insanlar arasındaki barışı korumakla görevli bir konseyin önde gelen üyelerindendir.

Jay ve ekibi vampirleri avlamaya başlar Victor ise gücü elinde tutmak ve artırmak için plan yapmaktadır. Benny kızları bir otele bıraktıktan sonra içeride ne yaptıklarını merak eder ve otele girer. otelin vampirler için bir beslenme yeri olduğunu ve Blaire ile Zoe'nin onu Jay’i yakalamak için kullandığını anlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde kızlar vampir avcıları tarafından tuzağa düşürülür ancak Benny’nin yardımıyla avcıları atlatırlar ve sonrasında saklanmaları için Benny onları kendi evine götürür. Benny daha sonra kızları bıraktığı evin Victor'a ait olduğunu öğrenir. İçeride ise abisi Jay’in olduğunu öğrenince onu bırakmak istemez. Benny ve Jay daha sonra Victor’un beslenmesi için kan torbaları olarak tutulan ve içeride birçok insan daha tutulan yere hapsedilir ancak Benny, Jay’i kurtarmaya çalışırken Victor onları yakalar. Victor ve Zoe onu öldürmekle tehdit ederken Blaire'in Benny'ye aşık olduğunu anlarlar ve sonrasında Blaire, Benny’nin tarafına geçer.