VidMo, Türkçe Dublaj, 1080p Fem, Türkçe Dublaj, 1080p Fragman
217 Görüntülenme
Göl Evi 1080p Full HD izle (The Lake House)
6.8 IMDB Puanı

Göl Evi 1080p Full HD izle (The Lake House)

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros., Village Roadshow Pictures
  • Film Süresi 1sa 39dk
Senaryo David Auburn, Eun-Jeong Kim, Ji-na Yeo
Göl Evi izle, 2006 yapımı Göl Evi, orijinal adıyla The Lake House filmi tüm zamanların en romantik filmlerinden biri. The Lake House filmini Keanu Reeves ve Sandra Bullock ikilisinin başrolüyle izleyeceğiz.

Hem Türkçe dublaj hem de altyazılı seçeneğiyle sitemizde bulabileceğiniz Göl Evi filmi romantik bir film olmasının yanı sıra aynı zamanda bir dram filmi ve filmin fantastik bir yönü de mevcut. Göl Evi filminin yönetmen koltuğunda gördüğümüz isim 1961 doğumlu Arjantinli yönetmen Alejandro Agresti. Filmin senaryosu ise o dönemde, yani filmin yapım yılı olan 2006 yılında senaristlik konusunda pek de deneyimi olmayan David Auburn’e emanet edilmiş. Filmin romantik filmler listelerindeki başarısına bakılırsa deneyimsizliğine kıyasla gayet iyi bir iş çıkarmış David Auburn. Bu arada Göl Evi filminin aslında 2000 yılında çekilmiş olan Siworae isimli bir Güney Kore filminin Amerikan versiyonu olduğunu da belirtmiş olalım. Auburn aslında Siworae isimli filmin senaristleri olan Eun-Jeong Kim ve Ji-na Yeo senaristlerinden de esinlenmiş.

Göl Evi filminin oyuncularına göz atarsak ise girişte de belirttiğimiz gibi daha çok aksiyon türü filmlerle özdeşleştirdiğimiz Keanu Reeves bu filmde bahsi geçen göl evinin mimarı olan Alex Wyler isimli karakteri canlandırıyor. Öte yandan Sandra Bullock ise bir dönem Alex Wyler’ın evinde kiracı olarak oturmuş olan Kate Forster isimli bir doktoru canlandırıyor. Bu ikili haricinde The Lake House filminde Christopher Plummer, Ebon Moss-Bachrach, Dylan Walsh gibi oyuncuları da görmek mümkün.

Göl Evi filmi konusu itibarıyla romantik olsa da sıradışı bir film. Yalnız bir doktor olan Kate bir zamanlar ıssız bir yerde bulunan bir göl evinde yaşıyor, fakat daha sonra başka bir yere taşınıyor ve bir gün eski evine kendi adına gelen bir şeyler olup olmadığını sormak için yazıyor. Mutsuz bir mimar olan Alex ise Kate’in mektubunu alıyor ve bu sayede mektuplaşmaya başlıyorlar. Şimdiye kadar her şey normal olsa da imkansız bir şeyi fark ediyorlar. Aralarında iki sene var. Yani aslında Alex, iki yıl gelecekteki Kate ile mektuplaşıyor. Giderek romantikleşen yazışmalarında girdikleri bu çıkmazın onları nereye sürükleyeceğini görmek için hemen filmi izlemenizi öneririz.

IMDB sitesinden 6.8 puan alsa da pek çok kadın için top filmlerin başını çeken film Göl Evi 1080p izleyicilerine keyifli ve romantik bir seyir dileriz.