Batman 4 çıkacak mı? Batman konusu ve izleyici yorumları

editorhesabi
30 May 2021
Batman 4 çıkacak mı? Batman konusu ve izleyici yorumları

Batman 4 çıkacak mı? Batman konusu ve izleyici yorumları Evet, Batman seven izleyiciler burada mı? 2005 yılında ilk kez vizyona giren film çok sevilmeye başlandı. Bununla kalmayıp milyonlar tarafından en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı.

 

FİLM HAKKINDA

Film, ailesini kaybeden Bruce Wayne’nin, Batman oluşunu anlatmaktadır. Zengin ve umursamaz karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Yozlaşmış bir şehir zehir altındayken bir grup suikastçıyla anlaşamaz, Bruce Wayne bunun üzerine, Gotham şehrine düzen getirmesi gerektiğini anlamıştır. Film, 2005 yılında Batman Begins olarak serinin ilk filmi vizyona girmiştir. Filmin Batman 2 Kara Şövalye 2008 yılında yayınlanmıştır. Filmin 3. Serisi ise Kara Şövalye Yükseliyor 2012 yılında yayınlanmıştır.

 

 

FİLM KONUSU

Biz bu dizide Bruce Wayne ve Batman filmi izliyoruz. Bruce Wayne’in, kendini bulma macerası yani gölgeler birliğine gidiyor eğitim alıyor, kendini hapishaneye attırmaya çalışıyor ve bir şeylerden keyif almaya çalışıyor, diller öğrenmeye çalışıyor, kendini bulmaya çalışıyor.

 

Kafasını açmaya ve onu bir amaç uğrunda doğru yolu bulmasındaki en önemli insanla tanışıyor. Artık fikirlerinin bambaşka şekilde ve farklı bir biçimde ilerlemesini gerektiğini anlıyor. Gotham gerçekten çok kötü bir şehir yozlaşmış, satılmış polisler, mafyanın kol gezdiği insanların birbirini öldürdüğü, aşk seviyesinin çok düşük olduğu, insanların sokakta yaşadığı, iyi olmayan bir şehir.

 

Bruce Wayne’in amacı, bu şehre adaleti getirmek ve insanların ruhundaki oluşan korkuları, ortadan kaldırmak ve onları huzurlu olmalarını sağlamaktadır. Yol gösterici Ra’s Ghul, her ne kadar ona çok şey öğreten insan olsa da, bir başka açıdan yoluna engel de teşkil etmektedir.

 

 

Batman İzleyici Yorumları;

Dizi sitelerini falan incelediğimiz de şu tarz yorumları sıklıkla görüyoruz.

– Çok beğendiğim bir film her serisini tek tek izledim müthiş bir dizi olmuş.

– Çok heyecanlı bir film tavsiye ederim izlemeyen arkadaşlar muhakkak izlesin.

– Beğendim de fakat tam benlik değil.

– Bana biraz sıkıcı geldi konusu güzelde içerik iyi değil.

– Tebrik ederim süper bir dizi yapmışlar.

çok iyi giderken neden 4 iptal edildi?

– Bale paraya doydu sanırım

 

gibi yorumlar gelmektedir.

 

 

 

Batman 4 Çıkacak Mı?

Bale’e serinin 4. Filmi için teklif götürüldü, yalnız Bale’e teklifi reddettiğini açıkladı. Bu sebeple Batman serisinin, 4. Filmini ekranlarda göremeyeceğiz. Batman 4 Çıkacak Mı? Sorusunun cevabı maalesef çıkmayacak! Belki Bale fikrini değiştirirse tekrardan çekimler başlayabilir.

 

Fakat moralinizi bozmayın batman 1-2-3 serilerini izlemeyenler için buraya bırakıyorum izlersiniz,

 

“batman 1 izlemek isterseniz ; Batman 1 Türkçe dublaj full hd izle

 

“batman 2 izlemek isterseniz ; Batman 2 Türkçe dublaj full hd izle

 

“batman 3 izlemek isterseniz ; Batman 3 Türkçe dublaj full hd izle

Yorumlar