Bird Box (Kafes) 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne?

editorhesabi
18 May 2021
Bird Box (Kafes) 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne?

Merhaba değerli okuyucularımız, bu yazımızda genel olarak size Bird Box (Kafes) 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne? Filmi İzleyen Kişilerin Filme Puanları Ne? Başlıkları ile ilgili bilgilendirici bir yazı yazdık, iyi okumalar.

 

 

Bird Box (Kafes) Filminin Konusu Ne?

Çocuklarını korumak için tüm tehlikelere göğüs germiş cefakar bir anne ve çocuklarının Peşindeki tehlikelerden kurtulma sürecini konu edinen bir filmdir. Fedakar anne çocuklarını korumak için tüm korkulara rağmen tehlikelerle başa çıkmaktadır. Hayatlarını değiştiren tüm bu olaylar tam 5 yıl önce başlamıştır. Bird Box:kafes Konusu tam da burada başlıyor; Bu zamana kadar birçok tehlikeler atlatarak hayatta kalmayı başaran anne Malorie ve çocukları bu güne kadar hayatta kalmalarını sağlayan şey ise yaptıkları her şey için plan kurmuş olmalarıdır. Anne ve çocukları nehir kenarında terk edilmiş bir evde yaşamlarını tüm tehlikelere rağmen sürdürmeye çalışmaktadırlar.

Her anne gibi çocuklarını güvenli bir ortamda yaşatmak isteyen Molarie’nin çıkacağı yolda onu büyük tehlikeler beklemektedir. Bu yolculuk esnasında yapacağı en küçük hata onun ve çocuklarının hayatlarına mal olacaktır. Hayatta kalma ve daha güvenli bir ortamda yaşama amacıyla başlayan bu yolculukta Molarie ve yetiştirdiği zeki çocukları gelişmiş duyma yetileri ile bu yolculuğu gözü kapalı yapmaları gerekmektedir. Fakat bu yolculukta yalnız olmayacaklar. Acaba peşlerideki tehlike bir insan gücü mü, yoksa insan üstü bir güç mü?

 

 

Bird Box (Kafes) 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bird Box filmi, John Malerman’ın yazmış olduğu Bird Box isimli kitabından uyarlanarak çekilmiştir. 2018 yılın vizyona giren ilk filmi Netflix film-dizi platformu üzerinden yayınlandı. Vizyona girdiği tarihte yaklaşık 80 milyon kisi tarafından izlenerek, Netflix’in en çok izlenen orijinal filmi olma başarısı gösterdi. Filmi izleyenler, ilk filmden biter bitmez hemen Bird Box filminin 2. Filmi çekilmesi için büyük beklenti içine girdiler. Bu başarılı izlenmesi elde eden film yapımcıları ve yönetmenleri ekip ile Bird Box 2 filmi için toplantı yaptılar ve Bird Box 2 çıkacak mı? filminin çekimi için olumlu karar çıktığı açıklandı. Fakat henüz net bir tarih vermek imkansız herkes John Malerman’ın çıkaracağı Bird Box kitabının 2. Serisini bekliyor.

Filmi İzleyenlerin Filme Puanları

  • IMDb: Yaklaşık olarak 290.000 film severin puanladığı film ortalama olarak 10 üzerinden 6.6 puan aldı.
  • BeyazPerde.com: 131 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 5 üzerinden 3.6 puan aldı.
  • RottenTomatoes.com: 163 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 100 üzerinden 63 puan aldı.

 

Bird Box:Kafes nereden izlenir?

Film babası olarak sizlere her zaman en güncel ve imbd puanı en yüksek filmleri öneriyoruz. Sitemizden Bird box türkçe dublaj izle ve filmin 2. bölümü yayınlandığı ilk bizim sitemizde göreceğinize emin olabilirsiniz.

Yorumlar