Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2 çıkacak mı? Durdurulamaz Güç konusu

editorhesabi
09 May 2021
Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2 çıkacak mı? Durdurulamaz Güç konusu

Vin Diesel denildiği zaman akan suların durulduğu ve reytinglerin hiçbir zaman düşmediği fakat Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde iyice gömülmüş ve imbd 5.7 almış durumda.

Durdurulamaz Güç konusu hakkında biraz bilgi verdikten sonra bir alt başlıkta Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2 çıkacak mı? Konusuna değinerek makalemize son vereceğiz,

Senaristi çok fazla olan film veya dizilerde genelde ortada birden fazla mantık olduğu için ortaya çok güzel yapım çıkıyor,

Bu Durdurulamaz Güç filminin senarisleri ise : Jeff Wadlow, Eric Heisserer,Kevin Van Hook,Don Perlin,Bob Layton

1975 Doğumlu Amerikalı yönetmen Dave Wilson, ilk profesyonel film çekimi olduğu koltuğa oturdu ve sanıyorum ki imbd düşük olmasında ki en büyük etkenlerden birisi de bu.

Durdurulamaz Güç Konusu

Nano Teknoloji üzerine çalışan RST firması, Özel deniz kuvvetler komandosu Ray Garrison’ı tekrardan canlandırır ve Kendini en hızlı şekilde onaran bir asker haline gelir.

Girdiği savaşlarda yaralanmasına rağmen hatta vücudundan parçalar kopmasına rağmen hiçbir şey olmayan ve kendisini çok hızlı tamir eden bir askerdir.

Fakat Vücuduna enjekte edilen nanitler sayesinde gücü alan ve hafızasını sürekli Dr. Emil Harting silmektedir.

Silme sebebi ise Ray Garrison, Bulanık olarak geçmişini hatırlamakta ve tam fikir sahibi olamamaktadır. Dr. Emil Harting her seferinde kodlama yeteneğini geliştirerek Garrison’un eşinin öldüğünü ve ölüm anında yanında bulunan kişinin yüzünü kodlarla değiştirdikten sonra sık sık Garrison’a güncelleme atmaktadır.

Durdurulamaz Güç izlemeyenler için mutlaka Durdurulamaz Güç türkçe dublaj izle.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2 çıkacak mı? Yayın tarihi ne zaman?

Durdurulamaz Güç yani Bloodshot 2 çıkacak mı ? Bence çıkacak, Çıkması gerekli filmin ucu açık bırakılmış durumda fakat önümüzde ki covid-19 döneminden dolayı ne zaman geleceği merak konusu film babası ekibi olarak bazı ön görülerimiz tabi ki de var,

Bunlardan bazıları ise 2023 Yılının yaza girerken mayıs ayı gibi yayınlanabilir. Çünkü Vin Diesel bildiğiniz gibi bir çok projeye yer alıyor ve twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla anlıyoruz ki setten sete doğru koşuyor.

Herkesin diğer beklediği film ise hızlı ve öfkeli olduğu için haliyle vin diesel orada çekimlerde bulunuyor.

Toparlamak gerekirse ; Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2 çıkacak mı? Sorusunun cevabı evet çıkacak! Artık bu tarz yapımcılar her ne kadar imbd puanı düşük olsa da gelen yorumlara göre hareket ettikleri için ve film tadında serili film çektiklerinden dolayı Durdurulamaz Güç 2 ekranlara gelecek.

Durdurulamaz Güç 2 yayın tarihi ne zaman?

Mayıs 2023 Yılında yayılanacak, imbd puanının düşük olması sizi yanıltmasın ilk önce bizim sitemizden diziyi izleyiniz.

İmbd puanına göre hareket etmemelisiniz, elinizden geldiğince yabancı forumlarda ki izleyicilerin yorumlarını dikkate alınız.

Yorumlar