Breakin Bad 6.Sezon Olacak mı? Onay Aldı mı? konusu ?

editorhesabi
25 May 2021
Breakin Bad 6.Sezon Olacak mı?  Onay Aldı mı? konusu ?

5. sezon sürmüş bir diziyle karşı karşıyayız. Breaking Bad dizi’sinin ilk bölümü 20 Ocak 2008 tarihinde yayınlanan dizi ancak beş sezon devam edebilmiş, son bölümü ise 29 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmıştır. Bu uzun aradan sonra Breaking Bad 6. Sezon Olacak Mı? diye sormak pek de akıllıca değil gibi gözüküyor, fakat izleyiciyi böylesine etksi altında bırakan bir diziden 6. sezon haberi almak fena olmazdı…

Breaking Bad dizi’si adını ABD’de ki bir deyimden almıştır. “Kıyameti Koparmak anlamına gelen deyim, Breaking Bad dizi’sinde ki ana karakter’i canlandıran Walter için özenle seçilmiştir. Walter karakteriyle bütünleşen bu deyim izleyiciler tarafından büyük idöl haline gelmiştir. Breaking Bad dizi’sini 5 sezon konuk eden kanal ABD öncülüğü olan AMC kanalıdır. Dizi bir çok ödüle layık görülmüştür. Bu ödüllerin asıl sahibi bence senaristtir. Breaking Bad dizi’sini doğuran isimler;

Vince Gilligan,

Moira Walley Becket

Thomas Schanauz

Peter Gould

bu isimler hem yapımcı hem senarist hem de yönetmen, Breaking Bad dizi’si böyle donanımlı kalemlerden çıkmış olması gerçekten büyük bir vizyon meselesi. Breaking Bad dizi’sinde Hüzün’nün suç katagorisiyle bu şekilde birleştirilmesi izleyici’yi dizi’nin her bir bölümüyle bütünleştirmişti. Şimdi ise boşluğa düşen izleyici Breaking Bad 6. Sezon Olacak Mı? diye söylenmekte haklı. Bu sorunun cevabına gelelim.

 

 

Breakin Bad 6.Sezon Olacak mı?

Breaking Bad 6. Sezon Olacak Mı? sorusuna net bir şekilde cevap vermek gerekirse bu hayır olacaktır. Malesef dizi 29 Eylül 2013 tarihinde ekranlara veda etmiştir. Dizi’ye şu anda Netflix platformundan ulaşılabiliyor. Breaking Bad tüm zamanların en yüksek reyting alan dizisi olma unvanı alarak, Guinness Dünya Rekorları kitabına girmiştir. Açıkcası böyle bir dizi’nin 6.sezonu için Breaking Bad 6. Sezon Olacak Mı? sorusuna hayır demek beni üzüyor. Breaking Bad 6. Sezon Olacak Mı? olmayacak ama dizi’nin her bölümü hala ABD televizyon kanalları üzerinde etkisi bulunduruyor. Çünkü Netflix dahil Breaking Bad tüm kanallarda çalkalanıyor.

 

 

Breaking Bad 6. Sezon Onay Aldı mı?

Hayır dizi final yaptığı için Breaking Bad 6. Sezon Onay Aldı mı? sorusuna cevap hayır olacaktır.

 

Breaking Bad Dizisinin Konusu Nedir?

Breaking Bad Dizisinin Konusu Nedir? Suç, dram ve hüzün’nün etrafında dönüyor. Bryan Cranston, canlandırdığı Walter isimli kimya öğretmen karakter’i maddi açıdan zorluklar yaşamakta ve aile’sinin yaşadığı gereksimleri karşılayabilmek için ek iş yapmaktadır. Düzen bu şekilde ilerlerken yakın zamanda kanser olduğunu öğrenen walter için işler zorlaşıyor. Ailesini düşününen bu adam’ın sayılı günleri kalmıştır. Ailesine para bırakabilmek için türlü yollara girmeye meyiili bir adamdan bahsediyoruz. Ve kendisini uyuşturucu ile suç mekanizması içinde bulur. Kimya öğretmeni olmasıyla uyuşturucu üretiminde başarılı sonuç elde eder ve namı yayılır. Böylece ailesi’nin ve çevresinde ki kişilerin gelecğini değiştirir.

Yorumlar