Çılgın Aptal Aşk 2 olacak mı? Çılgın Aptal Aşk izle

editorhesabi
11 May 2021
Çılgın Aptal Aşk 2 olacak mı? Çılgın Aptal Aşk izle

Çılgın Aptal Aşk filmi 2011 yılında ilk Dünya genelinde yayınlandığında, bütün sosyal medya hesaplarında Çılgın Aptal Aşk replikleri dolaşmaya başladı,

Romantik komedi sevenlerin tekrar tekrar izlediği, eşlerin birbirine karşı yaptığı şakalar dahi yıllarca unutulmadı, yıl oldu 2021 ve Çılgın Aptal Aşk 2 olacak mı ? Sorusunun cevabı akıllara gelmeden edemiyor,

2 saat süren ve imbd puanı 7,4 olan Çılgın Aptal Aşk filmi 50 milyon dolar yatırım ile 142 milyon dolar hasılat kaldıran Çılgın Aptal Aşk ekibi gelen talepler üzerine olumlu yönde cevaplar duyuyoruz.

​Çılgın Aptal Aşk Konusu

Lise aşıklarının evli olduğu ve hayallerin ötesinde evlilikleri çocukları ile birlikte devam ederken, Eşi Emily tarafından aldatıldığını öğrenir ve hayal kırıklığı içerisinde akşamları barda somurtarak oturmaya başlar.

Cal, daha önce başka bir kadınla birlikteliği olamamış, tamamen saf duygularla hareket eden ve artık aklı başına yavaş yavaş gelmeye başlar daha sonra eğlenceli flört dünyasına atılır…

Çılgın Aptal Aşk türkçe dublaj izle, daha önce izlemediyseniz mutlaka sitemizden izlemenizi tavsiye ederim.

Çılgın Aptal Aşk izlenir mi? Ve Çılgın Aptal Aşk oyuncuları

imbd puanı her ne kadar film veya dizi izlerken belirleyici bir seçenek olsa dahi ne yazık ki bazı saldırılara maruz kaldığında, rakipleri tarafından itibarsızlaştırma çalışmaları yapılmakta.

Film babası ekibi olarak sizlere önerimiz, yayınladığımız filmlerin mutlaka kullanıcı yorumlarına bakmalısınız.

Editör yorumunu merak ediyorsanız, romantik aşk ve komedi 3lüsünün içine düşmek isterseniz mutlaka izleyin.

Çılgın Aptal Aşk oyuncuları ise;

  • Ryan Gosling

  • Emma Stone

  • Julianne Moore

  • Marisa Tomei

  • Analeigh Tipton

  • Kevin Bacon

  • Jonah Bobo

  • John Requa

  • Josh Groban

  • Joey King

yukarıdaki oyuncuların Çılgın Aptal Aşk 2 oyuncuları da devam edecek.

​Çılgın Aptal Aşk 2 olacak mı ?

Bu kadar sevilen ve neredeyse yatırımının 3 katını Kar olarak cebine koyan Çılgın Aptal Aşk projesi yapımcı tarafından büyük ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor.

Mantıklı sorulara mantıklı cevap aramaya çalıştığımızda Çılgın Aptal Aşk 2 olacak mı? Sorusunun cevabı tabi ki de olacak ! Olmalı!

Fakat ortasında bulunduğumuz covid-19 engellerinden dolayı bütün sektörler sekteye uğramış durumda, Çılgın Aptal Aşk yapımcısı tarafından her ne kadar resmi bir açıklanma bulunmasa dahi 2023 yılında Çılgın Aptal Aşk 2 yayınlanacak! Gibi geliyor.

Yine de her şeyi konuşmak için çok erken fakat bu kadar sevilen bir filmi bitirmek ve bu kadar izleyici yorumuna rağmen gelmesi gerektiğini istiyoruz! İstiyorum!

Yorumlar