Doctor Strange 2 izle, Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak? Oyuncuları ve konusu

editorhesabi
06 May 2021
Doctor Strange 2 izle, Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak? Oyuncuları ve konusu

Marvel denilince aklımızda direk imbd puanı 7,5 ve üzeri dizi / filmlerin geldiği doğrudur. Doctor Strange yayınlandı ve tadı damağımızda kaldı.

Şimdi akıllarda ki tek soru Doctor Strange 2 ne zaman yayınlanacak ? Bunların cevaplarını vererek adım adım ilerleyeceğiz fakat Doctor Strange izle daha önce izlemeyenler için filmi daha iyi anlamanız için ilk bölümü izlemenizi tavsiye ederim.

 

Biz filmbabasi.com olarak Sizlere her zaman en kaliteli hizmetin yanı sıra en hızlı şekilde içerikleri sunmaya çalışıyoruz, Doctor Strange 2 full izle şuan için sadece 25 mart 2022 tarihinde yayınlanacak, Tam 6 yıl sonra Doctor Strange 2 çıkacak.

Marvel dizi ve filmlerinin geneline bakarsanız en düşük imbd puan 7,5 olduğunu göreceksiniz, Bu film ise asıl adı Doctor Strange in the Multiverse of Madness olarak karşımıza gelecek ve ilk Amerika da piyasaya sürülecek.

Doctor Strange 2 konusu aslında 2016 yılında çekilen bölümün devamı niteliğinde olacak ve yayınlanana fragmanda da bunu çok rahat anlıyoruz.

Doctor Strange 2 oyuncuları tarafına baktığımızda ise oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik yok gibi görünüyor fakat filmin çekimleri mart 2021 tarihinde çekimlere başlandı.

 

Marvel dergilerinde yayınlanan karakterler, film veya dizilere entegre edildiğinde her oyuncuya özel o karakter atanıyor ve bütün bölümlerde artık o oyuncu oynuyor.

Biraz detaylı inceleme yaptığımızda marvel’in iç haber kaynaklarına göre örümcek adam 3 ve wandavision filmlerine bağlantı kurulacak haberleri yer alıyor.

Oyuncu olarak mı ? Yoksa bölüm geçişlerine yer verilmesi gibi bir bağlantı mı? Diye sorulduğunda bu konu hakkında fazla bir detay bulunmuyor,

 

​Doctor Strange 2 Konusu ve Hikayesi

 

Doctor Strange 2 konusunu ve hikayesini hiç merak ettiniz mi? Doctor Strange 2 konusu aslında 2016 yılında yayınlanan bölümün devamı niteliğinde ve Doctor Strange ilk bölümün doğuşunu sizlere en sadece şekilde anlatacağım.

İnternet ortamında aldığı hediyelerin fazlalığından dolayı sayısını dahi tam net bilmediğimiz marvelin kahraman yazarı Steve Ditko 1963 Yılında Doctor Strange karakterini yarattı ve oyunculuk olarak Benedict Cumberbatch üstlendi.

Doctor Strange, eskiden kendisini beğenmiş, insanları küçük gören ve bulunduğu mevkiden dolayı hep yükseklerde olan biraz alkol alır ve aracı ile trafik kazası yaparak denize düşer, Ardından iki elini de kullanamaz hale gelir.

Ellerini onarmak için birden fazla yöntem deneyerek sonuç almaya çalışır fakat ne yazık ki çok iyi tedaviler olmasına rağmen hiçbir sonuç alamaz.

Daha sonra Duyumlar almaya başlar ve Tibet’de bulunan kamar-taj adlı bir tapınağa gitmeye karar verir.

Orada kendini geliştirmek için mistik ve dövüş sanatlarını öğrenmeye başlar.

Kendisine ait iki adet obje de üzerinde iken çok güçlü bir kahraman olmaktadır. Bunlar ise Yükselme Pelerini ve Agomotto’nun gözü.

Doctor Strange 2. sezon konusu da daha gelişmiş Doctor Strange göreceğimiz kesinleşti.

 

​Doctor Strange 2 Oyuncuları

Doctor Strange 2 oyuncuları arasına yeni bir güzellik katıldı, üst kısımda belirtmiştim wandavision dizisinden gelen Elizabeth Olsen, Doctor Strange 2 yer alacak ve kötülere karşı birlikte savaşacak gibi duruyorlar.

Geçtiğimiz bölümde Karl mordo karakterini canlandıran eski mistik sanat ustası ve akıl hocası yani kısacası büyü avıcısı olan Chiwetel Ejiofor Doctor Strange düşman olacak.

Peki Doctor Strange 2 oyuncuları kimler?;
Bu tarz sizlere en iyi anlatım şekli maddeler halinde olmasıdır.

 • Elizabeth Olsen
 • Benedict Cumberbatch
 • Sam Raimi
 • Xochitl Gomez
 • Rachel McAdams
 • Tom Hiddleston
 • Chiwetel Ejiofor
 • Benedict Wong
 • Bruce Campbell
 • swaylee loughnane
 • adam hugill

 

​Doctor Strange 2 full izle

6 Yıllık Beklentinin ardından en çok sevilen marvel filmi nihayet Doctor Strange 2 çıkacak ve Doctor Strange 2 türkçe dublaj izle her zaman güncel bilgilerin yer aldığı ve deneyimli kadrosunun bulunduğu filmbabasi.com sitemizden 25 mart 2022 tarihinde izleyebilirsiniz.

Fakat Doctor Strange 2 fragman türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde yayınladık.

Film Babası ekibi Neden bu kadar hızlı?

Film babası ekibi her zaman yurt içi ve yurt dışı kaynakları hızlı şekilde takip eden ve kendimize has özel yazdığımız program ile anlık haberleri ve internete düşen videoları rahatlıkla görüyoruz.

 

 

​Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak?

Evet akıllarda ki tek soru Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak? Yazımızın ilk giriş kısmında zaten yazmıştım, 6 yıl aradan sonra 25 mart 2022 tarihinde yayınlanacak.

Bu tamamen resmi bir açıklama fakat covid-19 engellerinden dolayı bu süre gecikebilir. Marvel dizileri artık son 2 yılda birbiri ile bağlantılı olmaya başlandığından beri çıkacak olan dizi ve filmler toplu olarak çıkıyor diyebiliriz.

Doctor Strange ilk olarak 2016 yılında yayınlandı ve ilk yayınlandığında gişe rekorları kırıldı. Doctor Strange 2 büyük ihtimalle gişe rekorları kıracak ve imbd puanı 8 ve üzeri olmayı hedefliyoruz.

Yorumlar