Haunted 4. Sezon Onayı Aldı Mı? Haunted 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

editorhesabi
22 May 2021
Haunted 4. Sezon Onayı Aldı Mı? Haunted 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Evet gelelim hepimizin beklediği izleyicilere kendini sevdiren, ismini kısa sürede duyuran müthiş dizimize. Haunted ilk çıktığında ilk başlarda popüler değildi ama sonradan izleyicilerin sevdiği dizi haline gelmeyi başarmıştır.

Dizi hakkında

Dizinin ilk sezonu 19 Ekim 2018 yılında 6 bölüm olarak yayınlanmıştır. 2. sezon ise hemen bir yıl sonra 11 Ekim 2019 tarihinde yine 6 bölüm olarak izleyicilerimizle buluşmuştur. Dizi 3. sezonu ise 14 Mayıs 2021 yılında 6 bölüm olarak yayınlanmıştır ve şu anda izlenmeye hazır. Dizi şu anda toplam 18 bölümden oluşmaktadır. Dizinin her bir bölümü dünyanın farklı yerinden, farklı insanlar tarafından söylenen yeni bir hikâye etrafında dönüyor. Bu hikayeler ise korku temalı olaylardır.

Dizinin Konusu

İnsanlar geçmişte başından geçen olayları ailesiyle ve arkadaşlarıyla paylaşıyor ve daha sonra başından geçen olayları dehşet verici şekilde canlandırma yapılarak, tekrar o duyguları yaşamasına neden oluyor. Ailesiyle birlikte yeni bir eve taşınan ve ilerleyen günlerde bir çocuk, dolabının üzerinde havada asılı duran kadın hayaleti görmeye başlar. İki kız kardeş o korkunç evde yapayalnız korku içinde büyür.

Kız kardeşler büyükannesinin evinde olan bodrum katının ardında bir hayalet yaşadığına emindir. Bu bodrum katı eskiden o evde yaşayan sapkınlık haline getirmiş bir ailenin orada sıra dışı işlerle uğraştığı bir yerdir. Bodrumda bulunan eski bir kuyu bir çocuğu aşağı gelip onunla oynamasını ister.

Genç bir kadın eskiden yaşadığı olayları tekrar yaşaması ve dünya dışı varlıklarla karşılaşması kadının hayatının geri kalan kısmında asla rahat bırakmazlar. Genç kadının, eski sevgilisinin ona verdiği mezar taşı ile genç kızın hayatına giren ruh onu koruyup kollar. Genç bir kadın yaşadığı evden geçmiş zamanlarda yaşadığı olayları ve arkadaşlarının seslerini duymaya başlar ve kadının ileri günlerde korku dolu yaşayacağı anlar o zamandan belli olur.

HAUNTED YORUMLARI;

Yerli ve yabancı dizilerin veya filmlerin, dizi sitelerini falan incelediğimiz de şu tarz yorumları sıklıkla görüyoruz.

  • Beğendiğim korku filmlerinden birisi.

  • Çok beğendim korku filmleri zaten seviyordum.

  • Pek bana göre bir dizi değil, beğenmedim.

  • Heyecan verici bir dizi olmuş tebrik ederim.

gibi yorumlar gelmektedir, aslında yorumların %95 olan kısmı dizi hakkında olumlu, çok beğendiğini ve hatta bir sonraki sezonun yani 4. sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında sorular sorulmaktadır.

Haunted 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Haunted 4. Sezon Onayı Aldı Mı?

Haunted bilindiği üzere şimdiye kadar yayınlanan sezonların toplam 18 bölümden oluşmaktadır.

Dizi ilk yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izlendi fakat son sezonlara doğru gelince düşük reytingler ile karşılaştı ve bu da diziyi keyifle izleyen izleyiciler için bu durum onların oldukça canını sıktı ve bu sebeple dizinin yapımcısı henüz 4. sezon için başlangıç tarihi belirtmemiştir. Fakat biz film babası ekibi olarak Haunted 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Hakkında birkaç adet teorimiz var bunları maddeler halinde açıklayalım.

  • Haunted 1. Sezon 19 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı.

  • Haunted 2. Sezon 11 Ekim 2019 tarihinde yayınlandı.

  • Haunted 3. Sezon 14 Mayıs 2021 tarihinde yayınlandı.

  • Haunted 4. Sezon Ekim 2022 tarihinde yayınlanacak!

Ekim ayında yayınlamayı seven Haunted yapımcısı, 3. sezonu mayıs ayında yayınlamasında ki en büyük sebeplerden birisi covid-19 dan dolayı erken yayımlamak zorunda kaldılar. Şimdi ise Haunted 4. Sezon Ekim 2022 tarihinde yayınlanacak! Bilgisini gönül rahatlığı ile verebiliriz.

Yorumlar