ikizler projesi 2 yayınlanacak mı? Gemini Man 2 haberleri

editorhesabi
08 May 2021
ikizler projesi 2 yayınlanacak mı? Gemini Man 2 haberleri

Netflix’de top 10 da yer alan ikizler projesi 2019 yılında çıkmasına rağmen oldukça ilgi gördü ve 173 milyon dolar hasılat topladı.

117 dakikalık izlenme süresi ile 11 ekim 2019 yılında ilk kez gösterime girdi. Ülkenin yapımı Amerika ve yönetiminin Ang Lee’nin üstlendiği ikizler projesi şimdilerde merak konusu uyandırmaya başladı.

Yapımcıların İkizler projesi 2 için yeşil ışık yaktıklarını dolaylı olarak dile getirdiler. Orijinal ismi “Gemini man” olarak bilinen ismi Türkçeye çevrildiğinde “ikizler projesi” olarak geçmektedir. Bugün makalemizde Gemini man veya ikizler projesi konusu nedir? Her şeye değineceğiz fakat her şeyden önce mutlaka ikizler projesi izle, izlemediyseniz eğer burada yazacaklarımı pek anlamaya bilirsiniz.

Hepimizin bildiği Will Smith filmleri hem izlenme oranı hem de gişe rekorları kırıyor. Covid-19 olaylarını atlattığımız da çok güzel projeler bizi bekliyor gibi bir açıklama da bulundu.

İkizler projesi Konusu

Will Smith başrolü üstlendiği ikizler projesi özel birliğe bağlı suikast ve yakın dövüş konusu gibi harika yeteneklere sahip tetikçilerin hayatta kalmasını ele alıyor.

Will Smith’in sahne adı Henry, Henry artık yoğun tempolu iş hayatından sıkılmış ve sürekli aldığı risklerden usanmış konumda ve işleri bırakıp kabuğuna çekilmeyi planlarken,

Ona iş veren üst yetkililer Henry’in emekli olmasına karşı çıkarlar ve onun ölümü için emir verir.

Filmde Diğer konu ise DNA örneklerinin klonlanması gibi gizli proje yürütülmektedir. Henry’in peşinde olanlar onun ölümünü isterken Henry ise ölümden kaçarak kendi genç klonunu arama yoluna girer.

İkizler projesi aslında tamda bunu ifade etmektedir. Dünya üzerinde ki bütün yetenekli kişileri kopyalayıp kendileri adına çalıştırmak ve orijinal DNA örneklerini öldürmek için ortaya çıkartılan bir projedir.

Henry Klonunu öldürmeden gerçekleri ortaya çıkartabilecek mi ?

ikizler projesi 2 yayınlanacak mı?

Evet Herkesin merak ettiği ikizler projesi 2 yayınlanacak mı? Bunun cevabı gayet açık, Ang Lee ikizler projesinin güzel hasılat kaldırdığını biliyor ve 111 milyon dolar yatırım ile 178 Milyon Dolar kaldıran bu filmin 2. sizi çekilmeme gibi bir durum söz konusu olamaz.

Fakat Ang Lee Bizim yazdıklarımıza eş değer dolaylı olarak destekledi ve Yoğun araştırmalar sonucunda filmbabasi.com ekibi olarak sizlere daha iyi kaliteli hizmet sunmak için analiz sonucunda ikizler projesi 2 ne zaman? Sorusuna cevap olarak : 2022 yılının Haziran ayında çekimlere başlanacak ve 2023 yılında ekranlara gelecek gibi duruyor.

Bu tarih ilk kez filmbabasi.com tarafından yayınlanmaktadır. Kesinlikle Alıntı falan değildir.

Yorumlar