Interstellar: Yıldızlararası 2 çıkacak mı? Yıldızlararası 2 ne zaman?

editorhesabi
12 May 2021
Interstellar: Yıldızlararası 2 çıkacak mı? Yıldızlararası 2 ne zaman?

Film, küresel gişede yaklaşık 679 milyon dolar hasılat elde etti ve 2014-2015 ödül sezonunda En İyi Görsel Efektler için Oscar da dahil olmak üzere ödül kazandı. Gelelim merak edilen, Interstellar filminin konusuna.

 

Interstellar:Yıldızlararası Konusu

Yıldızlararası bir film konumuz Christopher Nolan tarafından yönetilen ve Matthew McConaughey , Jessica Chastain , Anne Hathaway , John Lithgow ve Michael Caine’in oynadığı bir 2014 bilim kurgu destanı . Başarısız bir Dünya’nın insanlığı yok olmanın eşiğine getirdiği bir gelecekte, NASA bilim adamları, mühendisleri ve pilotlarından oluşan cesur bir ekibin yıldızlararası yolculuk yoluyla yeni bir yaşanabilir gezegen bulmaya çalıştığını görüyor.

Tarım ürünlerinin ölmesine neden olan bir bakteri yüzünden medeniyet gerileyerek tarımsal ülke seviyesine düşmüştür.

Boşanmış bir mühendis ve eski bir NASA pilotu olan Cooper ailesi ile birlikte bir tarla sürmektedir. Cooper artık bir çiftçidir. 15 yaşında bir oğlu Tom ve 10 yaşında bir kızı (Murphy) vardır. Bir fırtınadan sonra, Murphy’nin odasının zemininde açıklanamayacak şekilde tuhaf toz desenleri belirir; bunu bir hayalete bağlar. Cooper sonunda desenlerin yerçekimi değişimlerinden kaynaklandığını ve bunların bir kodda coğrafi koordinatları temsil ettiğine varır.

Aslında yıldızlararası konusu tamda burada başlamaktadır.; Cooper’ın kızı Murphy; odasında bir ruhun kendisi ile iletişim kurduğunu düşünmeye başlar. Sonrasında hayaletin gönderdiği bilinmeyen kodları yerçekimi dalgaları kullanılarak kodları keşfederler. Aslında her şey bir döngüde ilerlemektedir. 12 gönüllü, gezegenleri teker teker incelemek için solucan deliğinden geçti. Cooperın koordinatları, Cooper’ın eski amiri Profesör Brand başkanlığındaki gizli bir NASA durağına kadar takip eder. Profesör Brand, yerçekimindeki anormal durumun başka yerlerde olduğunu söylüyor. Plan 1, kolonileri uzaya yollamak için bir yerçekimsel bir teori geliştirmeyi içerirken, Plan 2, yaşanabilir bir gezegeni kolonileştirmek için beş bin donmuş insan embriyosunu yollamaktan geçer. Interstellar konusu nedir? sorularına yanıt bulduk.

 

Yıldızlararası 2 çıkacak mı? yıldızlararası 2 ne zaman?

Uzay ve evren filmlerinin en iyi örneklerinden olan yıldızlararası 2 ne zaman çıkacak?.Yeni bölümde bizi neler bekliyor, ne zaman vizyona çıkacak gibi sorular oldukça fazla soruluyor. İşte detaylar:

Net bir karar çıkmamasına karşın, kullanıcı yorumları bu şekilde. Yıldızlararası 2 birinci filmden daha kötü olacak diyenlerde var, yıldızlararası 2 çekilmeyecek diyenlerde. Filmin bu kadar tutmasından sonra kesinlikle Yıldızlararası 2. Bir film gelecektir. Filmin içeriği ve kadrosunda ne gibi değişiklikler olur bilemiyoruz ama Interstellar ilk filmine göre daha farklı karakterler ve heyecanlar olacağı kesin gibi görünüyor. Yıldızlararası 2 çıkış tarihi, kesin olmayan bilgilere göre tahminen 2022 veya 2024 yılları arasında çekilmeye başlanması bekleniyor.

 

Seyirci yorumları bu şekilde oldu

l Yeni bölümünü heyecanla bekliyorum.

l Film yarım kalmış gibi mutlaka ikinci filminin çıkması gerekli

l Tekrar izleyeceğim bilmler arasında. Sizlerinde bakmasını mutlaka öneririm.

Ben dahil seyirci yorumlarını dikkate alıyoruz, 200den fazla anlık diziyi takip ettiğim için binlerce filmi bitirdiğimden beri anladım ki imbd puanın hiçbir önemi yokmuş.

Sizlere tavsiyem ilk olarak yıldızlararası türkçe dublaj izle tavsiye ediyorum.

Yorumlar