Kayıp Kız (Gone Girl) 2 Ne Zaman Çıkacak? Vizyona Girecek Mi? Konusu Ne?

editorhesabi
17 May 2021
Kayıp Kız (Gone Girl) 2 Ne Zaman Çıkacak? Vizyona Girecek Mi? Konusu Ne?

Merhaba değerli okuyucularımız, bu yazımızda genel olarak size Kayıp Kız 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne? İzleyicilerin Filme Verdiği Puanları Ne? Kayıp Kız Filminin Aldığı Ödüller Neler? Başlıkları hakkında bilgilendirici bir yazı yazdık, iyi okumalar.

Kayıp Kız (Gone Girl) Hakkında

Yapımcısı Gillian Flynn olan ve yönetmen koltuğunda David Fincher oturan, 2014 tarihli Amerika Birleşik Devletleri yapımı aksiyon-gerilim filmi Kayıp Kız (Gone Girl) filminin başrollerinde; Ben Affleck, Neil Patrick Harris, Tyler Perry, Rosamund Pike ve Carrie Cook yer almaktadır.

Kayıp Kız filminin prömiyeri New York Festivali’nin başlangıç gecesinde, 26 Eylül 2014 tarihinde yapıldı. 3 Ekim 2014 tarihinde ise Amerika Birleşik Devletleri’nde sinemalarda ilk gösterime girdi.

 

Kayıp Kız Filminin Konusu Ne?

Amerika Birleşik Devletleri, Ortabatı’da geçen hikayede karısı gizemli bir şekilde kaybolmuş bir adamın kısa süre tüm şüpheleri üzerine çekmektedir. Filmde üzerinde durulan ana konular; sahtekarlık, medya ve ekonominin evlilik üstündeki etkilerini ve evli insanların birbirlerini algılamaları konuları incelenmektedir.

Kayıp Kız Filminin Aldığı Ödüller Neler?

  • Başrol Pike, Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü aldı.
  • Filmin yönetmeni Fincher, En İyi Yönetmen ve 4 tane Altın Küre Adaylığı almaya hak kazandı.

 

Kayıp Kız 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek?

Cinemablend’in bir haberine göre filmin başrollerinden biri olan Tyler Perry, Gone Girl ile ilgili çıkan söylentiler ile ilgili yaptığı bir röportajında; “Bu söylentiler benim kulağıma gelmedi. Ama Gone Girl filminin 2.sini çekmek heyecan verici olurdu, çünkü bence hikaye burada bitmedi. Ve Gillian, o harikulade ve muhteşem bir yazar.”

Ayrıca filmin başrollerinden biri olan Rosemound Pike, daha önceki röportajında Kayıp Kız filminin devam filmi çekilmesi konusunda düşüncesi sorulunca önce red cevapları verdi fakat sonraları “sadece Gillian yazacaksan olur. Başka birinin gelip bu karakterlere dokunmasını istemem” yanıtında bulunmuştur.

Başrollerin yaptığı açıklamalara göre Kayıp Kız filminin devam filmi çekilmesi oldukça olağan görünüyor fakat bunun için net bir tarih vermek imkansız fakat film babası ekibi olarak biliyoruz ki kayıp kız 2 filmi 2023 yılında yayınlanacak!

 

İzleyicilerin Filme Verdiği Puanları Neler?

  • IMDb: yaklaşik 882.000 izleyicinin verdiği puanın ortalamasına göre Kayıp Kız filmi 10 üzerinden 8.1 puan aldı.
  • RottenTomatoes: 363 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 5 üzerinden 4.35 puan aldı.
  • Beyazperde.com: 360 eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 5 üzerinden 4.1 puan aldı.

 

Gone girl :Kayıp kız izlenir mi? Nereden izlenir ?

Kayıp kız ingilizce adıyla Gone girl filmi 2014 yılından bu zamana kadar oldukça zaman geçti ve izleyiciler, yapımcıların kapısını öneri olarak bir çok kez çaldılar.

Hatta 2018 yılında twitter sosyal medyada 4 saat kadar TT olmuştu ve yapımcıya bir çok izleyici mesaj gönderdi.

Son zamanlarda kısa bölümlü dizi çekimlerinin olduğu görüyoruz yada film serileri yapıyorlar,

 

Peki gone girl: Kayıp kız nereden izlenir ?

Film babası ekibi olarak bu diziyi web sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca filmlere atacağınız her yorum sizin 1 çekiliş hakkınız olacak.

Kayıp kız türkçe dublaj izle ve yorum yap sende çekilişlerde hediye kazanma fırsatına sahip ol.

Yorumlar