Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Başlayacak? Konusu?

editorhesabi
21 May 2021
Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Başlayacak? Konusu?

Evet gelelim şimdi son zamanların en fazla izlenen, gün geçtikçe popülerliği artan diziye. Ozark 2017 yılının temmuz ayında ilk sezonu yayınlanan dizi izleyicilerin büyük bir kısmının gönlünü fethetmeyi başardı.

Dizi Hakkında

Dizinin ilk sezonu 21 Temmuz 2017 yılında yayınlandı. İlk sezonu 10 bölümden oluşuyor. 2. sezonu ise hemen bir yıl sonra 31 Ağustos 2018 yılında 10 bölüm olarak izleyicilerle buluşmuştur. Hemen ardından 3. sezonu ise 27 Mart 2020 yılında yayınlanmıştır. Dizinin 3. sezonu ise diğer sezonlar gibi yine 10 bölümden oluşmaktadır. Dizi şu anda toplam 30 bölümden oluşmaktadır.

Ozark kara para aklayan bir yatırımcısının, faka basmasını sonunda öldürülmemek adına daha fazlasını ‘Ben aklaya bilirim’ Diyerek bir plan sunmasını anlatıyor. Buda Ozark’a gitmek.

Dizinin Konusu

Bir finans danışmanı, ailesini Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a sürükler. İş ortağının tehlikeli olan bir müşteriyi dolandırmasının ardında finans danışmanı olan Marty, ailesini ve kendi hayatını kurtarma pahasına bir plan yapmak zorundadır. Ozarks’ta olan Marty, para aklamak için kullanabileceği işletme ararken yeni dostlar edinen çocuklar önemli bir görevi ihmal ederler. Marty, Ruth’u kontrol etmenin farklı yollarını ararken en sonunda bulur.

ozark dizi konusu tamda burada şekilleniyor; Wendy, bir şekilde işe girmeyi başarır. 10 yıl öncesine geri dönen Wendy depresyonla mücadele etmek zorunda kalır. Del, Marty’den finans danışması olmasını ister ve Ajan Petty, hiç beklemediği bir ailevi krizin ortasında kalır. Ajan Petyy’nin gerçek kimliğini öğrenen Russ, cinayet ve hırsızlık planları yapar. Ruth’un babası hapishaneden kaçmak için önceden planladığı gibi hapishaneden kaçmayı başarır. Wendy kumarhanesine onay almak için becerilerini kullanır. Meksika karteli, Snell’lerden tazminat talebinde bulunur.

Bir ganster kumarhane önergesini riske atınca, Marty Buddy’den yardım istemek zorunda kalır. Wendy oy almak için kirli yollara başvurur. Cade, Ruth’a köklerini hatırlatır. Wilkes’ın Blake’e yaptığı baskı istediği gibi gitmeyince Wendy durumu toparlamaya çalışır. FBI ikinci bir arama yapar. Charlotte, Wyatt ile konuşurken istemeden ağzından bir şeyler kaçırır. Byrde’ler Rachel’dan şüphelenmeye başlar, Rachel ise üstünde oluşan bu şüpheleri başkasına yönlendirir. FBI gün geçtikçe yaklaşsa da Snell’ler haşhaşlarını yok etmeyi reddeder.

FBI, Snell’lerin tarlasını aradığında orada bir sürprizle karşılaşır. Marty, Snell’leri atlatmanın yolunu geç olsa da bulur. Byrde’ler kumar komitesi için toplantı yapmaya karar verir, ancak komite Byrde’lere ruhsat onayı vermek için büyük bir şey ister. Marty para aklamak için verdiği tarihten önce para aklamaya zorlanır. Marty için aslında yeni şehirde hiç vakit kaybetmeden planladığı büyük paraları aklamak, göze batmayacak şekilde planlarını yürütmek, gözden uzak halkı istismar etmek daha kolay olacak.

OZARK YORUMLARI;

Yerli ve yabancı dizi veya filmlerin, dizi sitelerini falan incelediğimiz de şu tarz yorumları sıklıkla görüyoruz.

– Kaliteli bir dizi olmuş, tebrikler.

– O kadar da sarmadı beni pek beğenmedim.

– Gerilim ve drama dizilerini severim ve bu diziye bayıldım.

– Kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi tavsiye ediyorum.

– Güzel dizi olmuş, fakat ben pek beğenemedim.

gibi yorumlar gelmektedir, aslında yorumların olan kısmı dizi hakkında olumlu ve çok beğendiğini belirtmektedir.

OZARK 4. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Ozark bilindiği üzere şimdiye kadar yayınlanan sezonların toplam 30 bölümden oluşmaktadır. Dizinin 3. sezonunu bitirenler ozark 4. sezon ne zaman başlayacak? Sorusunu sormaya başladı. Ozark’ın 4. sezonu için yeni gelişmeler yaşandı. Netflix’in ‘yeni bir sezon yolda’ bilgilendirme yapması ile dizinin yeni sezonunu heyecanla bekleyen izleyiciler sevinmeye başladı. Ancak dizinin ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih verilmedi. Ancak Ozark 4. sezon 2021 yılının sonbahar döneminde yayınlanması tahmin ediliyor.

Yorumlar