Sessiz Bir Yer 2 Vizyona Girdi Mi? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne?

editorhesabi
20 May 2021
Sessiz Bir Yer 2 Vizyona Girdi Mi? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne?

 

Merhaba değerli okuyucularımız , bu yazımızda; Sessiz Bir Yer 2 Vizyona Girdi Mi? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne? Sessiz Bir Yer Filminin Gişe Hasılatı Ne Kadar? İzleyicilerin Film Hakkında Puanlamaları Neler? Başlıkları ile ilgili bilgilendirici bir yazı yazdık, iyi okumalar.

 

Sessiz Bir Yer 2 Konusu Ne?

Sessiz Bir Yer 2, yayınlanan ilk filmi olan Sessiz Bir Yer 1’in devamı olarak çekiliyor. Her iki filmde de anlatılan ana konu, kıyametten sonra yeryüzünde bulunan ses duyusuna duyarlı, kör canavarların bulunduğu bir dünyada, bu yaratıklara karşı verdikleri mücadeleden sağ çıkmayı başaran Evelyn ve çocukları Marcus ve Regan ile, başlarındaki tek tehlikenin sese duyarlı avlanan canavarların olmadığı bir dış dünyada hayatta kalma çabalarını anlatıyor.

Sessiz Bir Yer 2 Filmi, John Krasinski tarafından senaryosu yazıldı ve Paramount Pictures stüdyosu tarafından yayınlandı. İlk filme yer alan oyuncular Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Noah Jupe ilk filmdeki rollerini tekrar canlandırıyorlar.

 

 

 

Sessiz Bir Yer 2 Vizyona Girdi Mi? Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yayınlanan ilk filmdeki korku ve heyecan izleyicilerde soluksuz bir izleme keyfi veriyordu. Bu yüzden serinin 2. Filmi için Paramount Pictures ekibi, yapımcı John Krasinski tarafından 2. Film için toplantı yapıldı ve toplantıdan olumlu karar çıktı.

8 Mart 2020 tarihinde New York’ta Sessiz Bir Yer 2 filminin prömiyeri yapıldı ve o dönemde bir yılı aşkın ertelemenin sebebi olan COVID-19 salgını sebebiyle yaklaşık bir yılı aşkın zamandan sonra peki Sessiz Bir Yer 2 ne zaman yayınlanacak? Tabii ki de 28 Mayıs 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde sinemalarda ilk gösterime açılması planlanıyor.

 

 

Sessiz Bir Yer Filminin Gişe Hasılatı Ne Kadar?

Sessiz Bir Yer filmi serisinin ilk filmi için harcanan miktar ortalama olarak 17-21 milyon $,

Fakat film yayınlandığı ilk günden bu yana ortalama 341 milyon $ gişe hasılatı elde etti.

İzleyicilerin Filme Verdiği Ortalama Puanlar Ne?

Sessiz Bir Yer serisinin ilk filminde dünyanın her kesiminden birçok kişi tarafından beğenildi ve puanlandı:

  • IMDb: Yaklaşık 420.000 kişinin puanladığı Sessiz Bir Yer film serisinin ilk filmi 10 üzerinden 7.5 puan aldı.
  • Beyazperde.com: 182 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 5 üzerinden 3.8 puan aldı.

 

 

Sessiz Bir Yer 2 izle

Fim babası olarak sitemiz de en hızlı şekilden Sessiz Bir Yer 2 filmini izleyebilirsiniz fakat ilk bölümü izlemeyenler için Sessiz Bir Yer türkçe dublaj full izle ve daha sonra amerika da yayınlandıktan hemen 1 gün sonra web sitemizden 2. bölümü izleyebilirsiniz.

Yorumlar