Sicario 3 ne zaman? Sicario 3 çıktı mı? Sicario 3 çıkacak mı? Sicario 3 konusu

editorhesabi
07 May 2021
Sicario 3 ne zaman? Sicario 3 çıktı mı? Sicario 3 çıkacak mı? Sicario 3 konusu

Bu filmi çok iyi hatırlıyorum, ilk çıktığı 2015 yılından izlenme rekorları kırmasıyla bilinir ve bazı oyuncuların hareketleri insanlar arasında yapılır hale daha gelmişti.

Sicario 18 Eylül 2015 yılında ilk kez Amerika da yayına girdi, Sicario 1 ve Sicario 2 toplamda 15 farklı ödül için adaylık koyuldu ve 4 ünü kazandı,

Sicario 1 dünya geneli çok büyük hasılat yapan sınırlı sayıda ki filmlerden birisi diyebiliriz.

Peki Sicario 1 ve 2 yi geride bıraktık, Sicario 3 ne zaman? Sorusuna bugün cevap bulacağız. Bunun yanında Sicario 3 çıktı mı? Sicario 3 konusu ne olacak? Her şeye en ince ayrıntısına kadar tartışarak anlatacağız.

Fakat Sicario 3 oyuncuları hakkında bilgi vermeyeceğim, çünkü daha filmin serisi ne olacağı hakkında resmi bir açıklama yok fakat Sicario 3 konusu biraz şekillenmiş konumda ondan biraz bahsetmek istiyorum.

Sicario 3 Konusu

Aksiyonun dibine Sicario serisi ile vuracaksınız! Çok eski olmasa da Sicario Film serisi dünyada oldukça sevilen seri haline geldi ve Sicario 3 konusu da tam burada başlıyor aslında, Filmin izlenmesi de ki en büyük etken tamamen senaryo ile alakalı.

Filmin her dakikası aksiyonlu geçiyor, Filmde yer alan seçkin seri katillerin ve FBI ajanların karşılıklı çatışmasında oluşan bu seri dünyanın gündeminden aylarca düşmedi.

FBI ajanlarının Sonora Karteli’nin evine baskın yaparlar ve karşılarında bubi tuzağı tarafından öldürülmüş iki adet polis memuru bulurlar ve düzinelerce çürümüş ceset bulurlar.

Bu olaylardan sonra Meksika’dan ABD’ye dönerken sınır kapısında kartelin adamları tarafından, fbi ajanları silahlı çatışmaya girer ve fbi ajanlarının bilmediği bir şey vardır kartelin sınırsız gücü ! film işte tamda bu saatten sonra şekillenmeye başlıyor. Fakat Sicario 1 izle, ilk bölümü izlemezseniz filmin gidişatını kestiremiyorsunuz ve kafanızda çok fazla soru işareti yer alıyor.

Sicario 3 ne zaman? Sicario 3 çıktı mı? Sicario 3 çıkacak mı?

Sizce covid-19 olmasa Sicario 3 ne zaman ? Yayınlanırdı. Bilmiyoruz gizli kaynaklarımıza göre Sicario 3 çıktı mı? Sicario 3 çıkacak mı? Sorularına cevap bulma vaktimiz geldi.

Aksiyon film serisi Sicario

  • Sicario 1. Bölüm 18 Eylül 2015 tarihinde yayınlandı

  • Sicario 2. Bölüm 29 Haziran 2018 tarihinde yayınlandı

  • Sicario 3. Bölüm 2022 yaz ayında yayınlanacak.

Yukarıda ki sorunun cevapları rahatlıkla verebiliriz. Sicario 3 çıkacak mı? Evet Sicario 3 2022’nin yaz ayında yayınlanacak.

Dünya genelinde merak beklenen bu Sicario 3’ün nasıl olur da film tarihini ilk biz filmbabasi.com olarak yayınlarız? Hiç daha önce düşündünüz mü?

Sicario 3 için verdiğimiz tarih tamamen yönetmenin twitter üzerinden imalı paylaşımından çıkartılarak yazılmıştır. Doğruluk ve yanlışlık payı %50 durumundadır.

Yorumlar