Snowpiercer 3.sezon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? 3. sezon dizi onayı alındı mı?

editorhesabi
10 May 2021
Snowpiercer 3.sezon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? 3. sezon dizi onayı alındı mı?

 

Aksiyon tutkunlarının mutlaka izlemesi gereken bu diziyi gelin beraber yorumlayalım. Snowpiercer 3.sezon yeni bölümleri ne zaman çıkacak? yayın tarihi ne zaman, yeni sezonda bizi neler bekliyor, oyuncu kadrosu ve konusuna yazımızda yer veriyoruz.

 

Snowpiercer konusu?

 

Dizinin konusu, Dünyanın buz buzullarla kaplandığı -60 dercede korkunç bir dönem ve yedi yıl sonrasında hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan korkunç felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adı verilen, halkanın etrafında dönen uzun ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların çeşitli besin kaynaklarına sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, adaletsizliğin, sınıf farklarının yaşandığı durumlara ve zor yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

 

 

Oyuncu kadrosuna yer verelim;

 

l Jennıfer Connelly – Melanıe Cavilll

 

l Daveed Diggs – Andrea Layton

 

l Sean Bean – Joseph Wilford

 

l Mickey Sumner – Bess Till

 

l Alison Wright – Ruth Wordell

 

l Iddo Goldberg – Bannett Knox

 

l Lena Hall – Mıass Audrey

 

l Sheila Vand – Zarah Ferami

 

l Aaron Glenane – The Last Australian

 

l Kwasi Thomas – Z-Wreck

 

l Mike O’Malley – Sam Roche

 

l Karin Konoval – Dr. Pelton

 

l Miranda Edwards – Lights

 

l Steven Ogg – Pike

 

l Annalise Basso – LJ Folger

 

l Emma Oliver – Winnie

 

l Sam Otto – John Osweiller

 

l Rowan Blanchard – Alexandra Cavill

 

l Susan Park – Jinju Seong

 

 

Snowpiercer 3.sezon olacak mı?

Dizinin 2. Sezonu yayınlandığında Akıllarda izleyicilerin tek sorduğu Snowpiercer 3. Sezon olacak mı? Bu cevabı en güzel TNT ekibi verdi ve Evet ! Snowpiercer 3. Sezon gelecek! Merak etmeyin biraz altta tarih bulunmaktadır.

 

Aslında sizlere Tablo şeklinde anlatmam gerekirse;

  • Snowpiercer 1. Sezon 17 Mayıs 2020 Tarihinde Yayınlandı.
  • Snowpiercer 2. Sezon 25 Ocak 2021 Tarihinde Yayınlandı.
  • Snowpiercer 3. Sezon Şubak 2022 Tarihinde yayınlanacak.

 

Dünyanın her köşesinde hissedilen covid-19 dan dolayı dizi Mart- Nisan ayına sarka bilir fakat şuan için Snowpiercer 3. Sezon ne zaman yayınlanacak? Sorusunun cevabı : Şubak 2022 Tarihinde yayınlanacak.

 

 

Kullanıcı yorumları:

 

l Film sürükleyici bir şekilde ilerliyor. Olaylar yapboz parçaları gibi dikkatlice izlemek gerekli. Filmi sadece izletmeyen yaşatan bir konu.

l Genel itibarı ile popüler bi film bende beğendim. İzlenmesi gerekenler arasında olmalı ve izlenmeli…

l Her bölüm heyecanlı içeriğiyle dikkatleri çekmeyi başaran iyi bir yapım.

l Son günlerde sürekli denk geldiğim, senaryosuyla oldukça dikkat çekici bir bilim kurgu türünde ilgi çekici filmlere hasret kalmışken bu film nadir güzel dizilerden olmuş. Dünyanın gerçekliği müthiş bir hayal gücüyle yansıtılmış. Her vagon içinde değişik bir şeyler görebiliyoruz ve bu da şaşırtıcı aşağıdan en yukarıya doğru ilerleyiş. Bir bakıma gerçek yaşamdan alıntılar da var. Beğenmediğim yönleri de var elbette. Dövüş sahneleri daha iyi olabilirdi. Özellikle filmdeki sınıf farklılıkları insanı dizinin içine çekiyor. Adaletsizliği göz önüne seren bu dizi sanki gerçek hayattan parçalar almış gibi.

 

 

Birçok vagon ve herkese yetecek kadar besin ve alan… İnsanlar trenin içinde tabii ki mutlu huzurlu yaşamazlar zaten böyle düşündüğünüzü pek sanmıyorum. Sınıf farklılıkları her yerde olduğu gibi burada da mevcuttur. (nerede yok ki?) En zenginler ön vagonlarda yer alıyor.

Yorumlar