Tenet 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne?

editorhesabi
19 May 2021
Tenet 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne?

Merhaba değerli okuyucularımız, bu yazımızda genel olarak size, Tenet 2 Çıkacak Mı? Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu Ne? İzleyicilerin Film Hakkında Puanlamaları Ne? Başlıkları ile ilgili bilgi verdik. İyi okumalar.

 

 

Tenet Filmi Hakkında

Yapımcı ve yönetmen koltuğunda Christopher Nolan’ın olduğu ve size dünyasında eleştirmenler ve izleyiciler arasında büyük görüş ayrılıklarına neden olan ve başrolünde John David Washington, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh, Clémence Poésy ve Robert Pattinson gibi önemli isimlerin yer aldığı bir casusluk filmi olan Tenet, Türkiye’de 26 Ağustos tarihinde vizyona girmiştir.

Film Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girdikten 3 hafta sonra beklentilerin çok altında bir rakam olan 36 milyon $ (dolar) hasılat yapmıştır. Beklentilerin bu kadar altında kalması nedeniyle gişede beklenilen performansı gösteremedi.

 

 

Tenet Filminin Konusu Ne?

Tenet filminin konusu, dünyayı içinde bulunduğu büyük tehlikeden korumak ve kurtarmak uğruna gerektigi yerde hayatını feda edebilecek olan bir kahramanın yasamını ele alıyor. Gelecekteki yaşamda hayat sürdüren ve görevi uluslararası casusluk görevini yerine getiren kahraman, çıkacak olan savaşta dünyayı kurtarmak ve düşmanlardan korumak için savaşmak zorunda kalır.

O dönemde 3. Dünya savaşından daha büyük bir tehlikeyi durdurmak için görevini yerine getiren kahraman, büyük ve çok zorlu bir yolculuğa çıkacaktır.

 

 

Tenet 2 Filmi Çıkacak Mı?

Yapımcısı Christopher Nolan olan Tenet, tüm zorluklara ve COVID-19 virüsüne karşı halen direniyor. Bu sırada oyuncular ile yapılan röportajlarda olası bir Tenet’in devamı filmi Tenet 2 çekilmesi ile ilgili düşünceleri soruluyor.

Filmin başrollerinden biri olan yıldız oyuncu John David Washington yaptığı bir röportajında Tenet 2 filmi çıkacak mı? ile ilgili yöneltilen soruya, Tenet’in olası devam filmi için yapımcı Christopher Nolan ile tekrar buluşmayı umduğunu açıkladı.

Esquire’a konuşan oyuncu, Tenet 2 filminin çekilmesini istediğini dile getirdi.“Bunu tekrar yapacağız, birkaç yıl sonra görüşebiliriz. Aslında, gerçekten bilmiyorum. Nolan ne istiyorsa onu yapar. Belki yıllardır geliştirdiği, daha sonra yapmak istediği bir fikri vardır. Ya da gördüğü bir şeyleren ilham alıp da ortaya çıkartmak istediği başka projesi vardır. Bilmiyorum. Umarım onunla tekrar bir araya geliriz. Gerçekten eşi olmayan bir şey bulduk. Bunun daha fazlasını keşfetmeyi istiyorum.”

Bu açıklamalara göre her an bir Tenet 2 filminin ortaya çıkabileceğini hazır olmalıyız.

 

 

İzleyicilerin Film Hakkında Puanlamaları Ne?

  • IMDb: Yaklaşık olarak 350.000 kişinin puanladığı film ortalama olarak 10 üzerinden 7.4 puan aldı.
  • BeyazPerde.com: 115 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 5 üzerinden 3.9 puan aldı.

 

 

Tenet izlenir mi?

Tenet filmi 350 bin kişinin katılımı ile oyladığı filmi biz film babası ekibi olarak filmi mutalak izlemenizi tercih ederiz, izlemeyenler için : tenet türkçe dublaj full izle sitemizden gönül rahatlığı ile HD izleyebilirsiniz.

Yorumlar