18 Görüntülenme
Harry Potter 2 izle – Sırlar Odası (2002) Full HD
7.4 IMDB Puanı

Harry Potter 2 izle – Sırlar Odası (2002) Full HD

(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
Yönetmen
Senaryo J.K. Rowling, Steve Kloves
Son filmde zorlukları atlatmayı başaran Harry Potter ve arkadaşları serinin ikinci film olan Sırlar Odası ile maceraya kaldıkları yerden devam ediyor. Harry Potter 2 Sırlar Odası izle filminde yeni döneme geçen öğrenciler biraz daha tecrübe kazanmaya başlamıştır. Yeni öğrenim yılına Hogwarts muhteşem bir giriş yapmasına rağmen taşa dönüşen öğrencilerin vebali Harry Potter’ın üzerine kalmıştır. Özellikle yazın tatil sırasında karşısına çıkan Donny’nin Harry Potter’a söylediği tehlike altında olduğu bilgisini etkisi altında kalmıştır. Hatta Ron ve Harry Potter’ın Hogwarts’a gitmek için binecekleri trene ulaşmalarını bile engellemeyi başarmıştır.

Harry Potter 2 izle, Quidditch takımında artık kendini ispatlamış olan Harry Potter burada yerini sağlamlaştırmayı başarır. Zamanın akmasıyla taşlamadan nasibin alan Hermione tüm moralleri bozmuştur. Ayrıca Ginny’nin ortalıktan kaybolması ve kaçırılması sonrası Ron bunalıma girer. Bunların araştırması sırasında Harry Potter tuvalet hayaleti olarak bilinen Myrtle’a gitmeye karar verir. Zaten karışık olan işlerin bir de Harry Potter’ın gizemli bir günlüğe ulaşması ve okuması sonrasında daha karmaşık bir hal almıştır. Hagrid'in asırlar önce açtığı Sırlar Odası göz kırpmıştır. Tom Marvolo Riddle ismini kullanan ve burayı açan kişinin aslında Lord Voldemort olduğu gizemini çözmeyi başarır. Yaptığı düelloyu Ginny ve Anka Kuşu yardımıyla geçmeyi başarmıştır. Gilderoy Lockhart ise yaşadığı hafıza sorunları sonrası karalık büyü ile mücadele dersleri bir süre askıya alınmıştır. Bu yeni dönemde Gryffindor’un ekibi bina galibiyetini almayı başarmıştır.

Harry Potter Sırlar Odası filminde yönetmen değişikliğine gidilmeyip yine Chris Columbus karşımıza çıkmaktadır. Daniel Radcliffe’nin yanı sıra oyuncular arasında Rupert Grin,Emma Watson,Richard Griffiths ve Fiona Shaw yer almaktadır. Full HD olarak Harry Potter Sırlar Odası izleyebileceğiniz film babası sitesinde türkçe dublaj ve altyazılı dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Harry Potter 2 izleyicilerine güzel ve keyifli seyirler dileriz.