Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
Kingo Fragman
72 Görüntülenme
Hipnotizma Full izle – Hypnotic (2021) izle
5.2 IMDB Puanı

Hipnotizma Full izle – Hypnotic (2021) izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Long Game
  • Film Süresi 1sa 28dk
Senaryo Richard D'Ovidio
İş hayatı ile özel hayatında başına gelen sorunlardan kurtulmak isteyen bir kadını anlatan Hipnotizma izle filmi 2021 yılında Netflix ekranlarında Hypnotic adıyla yer aldı. Korku ve gizem film olarak karşımıza çıkan Hipnotizma yapımı Jenn isimli kadının meşhur bir hipnoterapist ile anlaşmasıyla olaylar gelişir. Tedavi için başvurduğu bu yöntem bir süre sonra Jenn’i akıl almaz bir ölümcül oyunun ortasında bırakacaktır.

Hypnotic full izle, iş dünyasında odaklanma sorunu yaşamakta olan kadın bu sorunu yüzünden hangi işe elini atsa yarım kalmaktadır. Girdiği hiç bir işte uzun süreli bir başarı sağlayamayan kadının özel hayatı da buna dahil olunca artık bir çözüm aramaya başlamıştır. Kendisi gibi odaklanma sorunu yaşayan bir arkadaşı ona iyi gelen bir hipnoterapistin kartvizitini Jenn’e verir. Fakat yeterince kötü günler yaşayan Jenn için bu daha kötü günlerin başlangıcı olacaktır. Dr. Collin Meade’in ofisine giden Jenn daha adım attığında ortamdan negatif bir enerji almaya başlamıştır. Ancak Collin Meade’nin son derece sakin ve ortamı yumuşatan tavırları karşısında fikri değişmiştir. Doktor öncelikle Jenn’nin sorunlarını içten bir şekilde dinleyip daha sonra hipnoz tedavisi konusunda bilgilendirici konuşma yapar. Tedavinin iyi yanıtlar verdiği ve hastaların iyileştiği konusunda ikna edici bir çok sonuç sunmuştur. Hipnoz olmak için ikna olan Jenn belirli günlerde seanslara giderek Dr. Collin Meade ile görüşmektedir. Tedavinin olumlu yanıt vermesi gerekirken hipnoz Jenn üzerinde korkutucu, endişe verici ilginç etkiler göstermeye başlamıştır. Tüm planı işleyen Hipnotizma için akıl oyunlarıyla dolu büyük bir deneyin ortasında kendini bulacaktır.

Yönetmenliğini Matt Angel ve Suzanne Coote’in yaptığı Hipnotizma filmini full hd olarak türkçe dublaj ya da altyazılı film babası sitemizden donmadan izleyebilirsiniz. Hipnotizma filmi senaryosunu Richard D'Ovidio yazarken oyuncuları arasında Kate Siegel,Jason O'Mara ve Dulé Hill yer almaktadır. Hipnotizma filmi izleyecek herkese 1080p ve 4k kalitesinde keyif veren güzel bir korku, gerilim seyri diliyoruz.