Premi, 1080p Fragman
146 Görüntülenme
John Wick 3 izle –  Parabellum (2019) Full HD
7.4 IMDB Puanı

John Wick 3 izle – Parabellum (2019) Full HD

(John Wick: Chapter 3 - Parabellum)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit
  • Film Süresi 2sa 10dk
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad, Shay Hatten, Chris Collins
Başına büyük ödüle konulan John Wick 3 Parabellum filminde kendini kurtarmak için girdiği hikaye anlatılıyor. Kuralları çiğnemenin bedeli ödeyecek olan John Wick 3 son çıkan filminde Keanu Reeves tekrar bizlerle. Aksiyon dolu John Wick 3 filmi kaçmak zorunda kalan suikastçinin kendini kurtarma macerasını bizlere anlatıyor. Continental Hotel'de birini öldürmenin bedeli olan infaz için Winston ona ekstra 1 saat tanımıştır. New York şehrinden çıkıp kurtuluş yolunu araması gerekirken yüksek şura John Wick’in başına koydukları miktarı 14 milyon dolara yükseltir.

John Wick 3 full izle, yaptığı hata sonucu Continental’in tüm imkanları ona kapanır ve tüm suikastçiler büyük ödül için peşine düşmüştür. Bir çözüm yolu bulabilmek için ilk olarak New York kütüphanesini ziyaret etmeye gider. Buradan kendine gerekecek olan mühürü almaya çalışırken saldıranları atlatmayı başarır. Küçük yaşlarda John Wick’i eğitmiş olan kişiye giderek kendisini Fas’a gönderecek olan bileti almayı başarmıştır. Fakat elinde bulundurduğu mühür ile sırtı dağlanır artık geçerliliğini yitirmiştir. Tek taraflı bir gidiş bileti alan John Wick istediği şeyi almayı başarmıştır. Fakat bu sıralarda New York’a yeni bir hakem atayan Yüksek Şura hamlesini yapıştır. Winston ve Bowery King’e sadece 7 günlük bir süre tanıyarak işleri yoluna koymak gerektiğini açıkça iletmişlerdir. Aksi takdirde yüksek şura tarafından tüm sistemden çıkartılıp infaz edileceklerdir.

Continental’in Fas şubesi nde müdürlük yapan Sofia (Halle Berry) aslında John Wick’in eski bir dostudur. Başına gelen olaylardan dolayı ondan yardım istemiştir. John Wick’e yardım eden herkes cezalandırılır. Normalde Sofia yardım etmeyecektir fakat eskiden yaptığı bir iyiliğin karşılığında yardımcı olmaktadır. Yüksek Şura başında oturan kişiye ulaşıp affını talep etme amacında olan John Wick yardımlar sayesinde çölün ortasında bu kişiye ulaşmayı başarır. Hayatta kalmak istemesinin sebebi olarak eşinin hatırlamak istediğini belirtir fakat Yüksek Şura başındaki kişi ona bir görev vererek başarırsa affedeceğini söylemiştir. New York Continental Hotel müdürü olan Winston’ı öldürürse üzerindeki tüm kontratlar geri çekilecektir. Bir taraftan Zero isimli suikastçiyle uğraşırken Winston’nın Yükse Şura kararını hiçe sayıp karşı geleceği ve John Wick’e tüm imkanları açacağını söylemesiyle kararını değiştirir. Fakat büyük bir ihanete uğrayacaktır.

John Wick 3 Parabellum izle yapımında yönetmen olarak Chad Stahelski yer alıyor. Keanu Reeves’e serinin 3. filminde Halle Berry, Ian McShane ve Mark Dacascos eşlik etmektedir. Full HD olarak Türkçe Dublaj ve altyazılı John Wick 3 izleyebileceğiniz film babası sitemizdeki herkese aksiyonu bol bir yapım diliyoruz.