Altyazılı Dublaj Fragman
12 Görüntülenme
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (2016) Full HD izle
7.8 IMDB Puanı

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (2016) Full HD izle

(Captain America: Civil War)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2sa 27dk
Marvel filmlerinin en sevilen kahramanlarından olan Kaptan Amerika’nın 3. filmi olan Captain America Civil War full izle filmi Anthony Russo ve Joe Russo yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Başrollerinde Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Anthony Mackie, Sebastian Stan ve Tom Holland gibi oyuncular yer almaktadır. Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı izle filminde bu kez süper kahramanlarımız ikiye bölünmüş durumda ve Steve Rogers liderliğindeki grup ile Tony Stark liderliğindeki ekip birbirleri ile savaşmaktadır.

Hükümet yetkilileri bir önceki filmlerden hatırladığımız bazı olaylardan sonra Avengers ekibini kontrol altında tutmak istemektedir. İlk önce Tony Stark’ı ikna ederler ve Tony ve beraberindeki ekiple birlikte devlete bağlı olarak çalışacaklarına dair bazı evraklar imzalarlar. Avengers ekibi kendi aralarında bu durumu tartıştıktan sonra Steve Rogers karşı çıkar ve kabul etmez. Tony Stark’ın ikna çabaları yetersiz olunca ekip ikiye bölünür. Kaptan Amerika her ne kadar devlet kontrolü olmadan da insanları koruyabildiklerini düşünse de, Demir Adam Tony Stark daha önceki operasyonlarda hayatını kaybedenler ve şehirlere verilen zararlardan sonra insanlarında artık Yenilmezler’i sorguladığını anlatmaya çalışır.

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı altyazılı izle filminde daha sonra yetkililer karşı çıkan Yenilmezler’i tutuklamak ister. Kaptan Amerika ise ekiple birlikte Zemo’nun peşine düşer ve Kış Askeri ve diğerlerinin beynini yıkadığına ve onların kontrolünde hareket ettiğine dair kanıtlar bulunca yola çıkarlar. Bu sırada Tony Stark ve ekibide onların peşine düşer ve bir havalimanında karşı karşıya gelirler. İki grup arasında nefes kesen bir mücadelenin ardından Kaptan Amerika’nın ekibi kaçmayı başarır ve Zemo’yu yakalamak için yola çıkar. Ancak Tony peşlerindedir.

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı türkçe dublaj izle filmi Kara Panter’in de onları gizlice takip etmesi sonucunda gizli bir üsse girerler ve içerde tekrar kapıştıkları sırada Zemo ortaya çıkıp bazı gerçekleri açıklar. Daha sonra Kaptan Amerika, Tony Stark’ı sakinleştirmeye çalışır. En sonunda Bucky Barnes’ı Kara Panter’in ülkesi Wakanda’ya tedavi için gönderirler.

Resimler 2