Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
PRemium Fragman
38 Görüntülenme
Kimse Sağ Çıkmayacak 2021 Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

Kimse Sağ Çıkmayacak 2021 Türkçe Dublaj izle

(No One Gets Out Alive)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Imaginarium Productions
  • Film Süresi 1sa 25dk
Senaryo Fernanda Coppel, Jon Croker, Adam Nevill
Meksika göçmeni Ambar’ın yaşadığı dehşet zamanlarını anlatan Kimse Sağ Çıkmayacak filmi 2021 yılında No One Gets Out Alive adıyla gizem yapımı olarak gösterimini yaptı. Kaçak olarak çalışan Ambar yasal izin almamış olmasına rağmen Amerika’da yaşamaya çalışmaktadır. Annesinin zamansız ölümü sonrasında Cleveland’a taşınmaya karar vermiştir. Sürekli annesine bakan genç kız ABD’ye taşınması ve sorumlulukları ile boğuşmaktadır. Geçimini sağlayabilmesi için Kimse Sağ Çıkmayacak filminde kendine eski püskü bir pansiyon bulmuştur. Ambar kiraları karşılayamayacağı için çözümü ucuz yerleşkelerde kalmakta arar. Red’in bulduğu bu pansiyona taşınmak içinde elinde kalan üç kuruş parayı ona vermiştir.

Kimse Sağ Çıkmayacak izle, bir süre sonra hem pansiyon içerisinde hem dışında başına tuhaf olaylar gelmeye başlamıştır. Bir gece dışarı bakarken kafasına kapıya vuran bir adam gördüğünde onun Red’in kardeşi Becker olduğunu anlamasıyla iyice şaşkına dönmüştür. Bir yandan ülkeden sınır dışı edilmemek için sahte belge düzenleyen arkadaşına kalan son parasını vererek işine devam etmek ister. Ancak ertesi gün olduğunda o kişi işi bırakır ve parayı alıp belgeyi vermeden ortalıktan kaybolur. Hem parası olmayan hem kuzeni Betondan hiç yardım görmeyen genç kız eve dönmeye karar vermiştir. Red’i ile restoranın yanında buluşup pansiyon için verdiği aidatı geri vermesi ve evine geri dönmesi gerektiğini konuşur. Yanında nakit para olmadığını söyleyen Red pansiyona gidip kasadan Ambar’a parasını vereceğini söylemiştir. Ofisine gittiklerinde Becker ile karşı karşıya kalan genç kadın kendini odaya kilitlemek zorunda kalır. Yanına iki rumen kadın daha dahil olmuştur. Ambar’ı aramaya gelen Beto ise Becker tarafından öldürülmüştür. Babası arkeolog olan Red’e zamanında bir kutu taş getirmiştir. Bunun ne olduğunu anlamak için üzerlerinde bir takım deneyler yapmaktadırlar.

No One Gets Out Alive yani türkçe adıyla Kimse Sağ Çıkmayacak filmi yönetmeni olarak Santiago Menghini görüyoruz. Fernanda Coppel, Jon Croker ve Adam Nevill Kimse Sağ Çıkmayacak filminin senaryosunu beraber kaleme almıştır. Ambar karakterini Cristina Rodlo canlandırırken ona Marc Menchaca, Victoria Alcock ve David Figlioli eşlik etmektedir. Türkçe dublaj ve altyazılı Kimse Sağ Çıkmayacak izleyebilirsiniz. Kimse Sağ Çıkmayacak 2021 Türkçe Dublaj izleyecek tüm korku filmi sevenlere güzel seyir keyfi dileriz.