Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
Premium Fragman
174 Görüntülenme
Kıyamet Deneyi Full izle – Aporia (2019) Türkçe Dublaj
4.6 IMDB Puanı

Kıyamet Deneyi Full izle – Aporia (2019) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi RecFilms
  • Film Süresi 1sa 25dk
Kim oldukları bilinmeyen kişilerin bir kasaba üstünde deney yapmasını anlatan Kıyamet Deneyi orijinal adıyla Aporia filmi Azerbaycan yapımı aksiyon ve gerilim kategorisinde 2019’da gösterim yaptı. Esir tutulmakta olan bir kasaba insanın üzerinde bir takım testler ve deneyler yapılması felaketin gelmesine önayak olacaktır. Aralarından Arvin ve Ejla bu deneylerden kaçmayı başarmış olsa bile aslında kendi çukurlarında ölümü beklediklerinin farkında değillerdir.

Kıyamet Deneyi izle, dağ başında olan bu köyü ele geçiren eli silahlı grubun yaptığı deneyler herşeyin başlangıcı olmuştur. Yaptıkları deneylerin işe yaramaması sonrası bazı insanların dağ başına götürüp kurşuna dizmeye başlamışlardır. Gidip geri gelmeyen insanlar bir süre sonra dikkat çekince oradan kaçmaları gerektiğini anlayacaklardır. Kaçıp bir çukura saklanan Ejla ile Arvin için daha kötü zamanlar başlayacaktır. Kaçmadan önce üzerlerinde deneyler yapıldığı için çukurun iklimsel değerleri ile etkileşime girip mutasyona uğramaya başlamışlardır. İki türlü de ölecek olduklarını bildikleri için kötünün iyisi bir seçim yapmaları gerekmektedır.

Aporia Kıyamet Deneyi full izle filminin yönetmeni olarak Bobbi Baird karşımıza çıkıyor. Rec Revan’nin senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği Kıyamet Deneyi filmini full hd türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Aporia oyuncu kadrosunda Sydney Park, Théodore Pellerin ve Asjha Cooper yer alıyor. Kıyamet Deneyi Full izleyeceklere güzel bir seyir keyfi diliyoruz.