80 Görüntülenme
Matrix 4 Resurrections 2021 Full HD Film izle – Türkçe

Matrix 4 Resurrections 2021 Full HD Film izle – Türkçe

(The Matrix Resurrections)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Village Roadshow Pictures
Yönetmen
Senaryo Aleksandar Hemon, David Mitchell, Lana Wachowski
Seneler sonra geri dönen efsane film Matrix 4 Resurrections izle ile Lana Wachowski yepyeni senaryo ile bizleri karşılıyor. Yeni Matrix filmi olan serinin 4. yapımı Resurrections başrolünde tabi ki Keanu Reeves yer alıyor. Neo rolüne can veren ünlü oyuncu Reeves’in son filmde makineler ile bir anlaşma yaptığı ve ölmediği düşünülmektedir. Meşhur Trinity karakterini oynayan Carrie-Anne Moss’ta Matrix 4 filminde yer alırken Morpheus karakterinin değiştiğini ve gençleştiğini görüyoruz. Matrix 4 ile Yahya Abdul-Mateen II yeni Morpheus olarak karşımıza çıkıyor.

Matrix 4 Türkçe Dublaj izle, hepimiz Neo’nun öldüğünü düşünürken aslında makinelerin ölmesine izin vermemesi sonucu Matrix dünyasına geri gönderildiğini görüyoruz. Thomas Anderson olarak bildiğimiz ilk hayatına geri dönmüş gibi dursa bile şartların farklı olduğunu görmekteyiz. Daha önce Morpheus’un verdiği her şeyi unutmasını sağlayan mavi hapı sürekli kullanıldığını görüyoruz. Neo mavi hapı o kadar fazla kullanmış ki Trinity ile karşılaştığında bile birbirlerini tanıyamaz. Ara ara eski yaşadıkları hakkında rüyalar görmeye başlayan Neo bunları gerçek olduğunu içten algılamaya başlamıştır. Psikolog ile yaptığı sohbetlerde durumu anlatır fakat mavi hapı kullanmaya devam ettiği sürece Matrix Resurrections onun için bir rüyadan ibaret kalacaktır. Fakat kırmızı hapın ortaya çıkması ve ilk filmde duyduğumuz beyaz tavşanı takip et repliği ile gerçek dünya olan Zion’a geri çekilecektir. Kırmızı hapı bulduktan sonra Matrix 4 filminde Neo yavaş yavaş kendi benliğine kavuşacaktır. Matrix 4 Resurrections fragmanında görüldüğü üzere mermileri durduran ve füzelerin hedefini saptırabilir gerçek Neo geri dönmektedir.

Yönetmen koltuğunda Lana Wachowski’yi gördüğümüz Matrix 4’ün senaryosunu Aleksandar Hemon ve David Mitchell ele almışlardır. Matrix 4 oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss dışında yeni gördüğümüz isimler arasında Yahya Abdul-Mateen II, Daniel Bernhardt ve Jessica Henwick gibi yeni yüzler yer almaktadır. Matrix 4 türkçe dublaj izle ya da full hd 1080p altyazılı film babasından kesintisiz seyredebilirsiniz. Matrix 4 Resurrections full film izleyeceklere şimdiden keyifli bir yapım seyri dileriz.