Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
668 Görüntülenme
My Hero Academia: World Heroes’ Mission 2021 izle
7.5 IMDB Puanı

My Hero Academia: World Heroes’ Mission 2021 izle

(Boku no Hero Academia World Heroes Mission )
Yönetmen
Senaryo Kôhei Horikoshi, Yôsuke Kuroda
Quirks sahiplerinin dünyayı yok edeceğine inan tarikatı durdurmaya çalışan kahramanlar My Hero Academia: World Heroes' Mission filminde ülkelerinin dışarısına çıkarak gezegeni kurtarmaya çalışıyor. Boku no Hero Academia: World Heroes Mission olarakta bilinen animasyon filminin konusunda Quirk Doomsday Teori isimli bir oluşuma inanmış asıl adı Humarise olan tarikat harekete geçiyor. Quirks sahibi kişileri öldüren Trigger gaz bombası sayesinde planını devreye sokmaktadır. Liderleri Flect Turn bu tetkileyici özelliğe sahip bombalarla kahramanları öldürüp insanlığı kurtaracağını düşünmektedir. My Hero Academia: World Heroes' Mission izlemeyi full hd 1080 kalitesinde kesintisiz yaşayın.

Boku no Hero Academia: World Heroes' Mission Türkçe altyazılı izle, Humarise ise ilk bombalarını patlatmaya başladıktan sonra World Heroes Association Pro Heroes ve UA High Hero Course öğrencilerinden oluşan ekipler ortalıkta kalan diğer bombaları bulup imha etmek için gönderilmiştir. Aralarından Izuku Midoriya, Shoto Todoroki ve Katsuki Bakugo ana yerleri olan Otheon’a gönderilir fakat burada ne bomba ne de bir iz bulabilirler. Bir seyahat esnasında ise Humarise’ın bilim insanı olarak görev yapan Allan Kay’a denk gelerek evrak çantasıyla kaçarken kovalamaca yaşanır. Midoriya bu duruma müdahale etmek isterken kötülerin kuryesi olan Rody ile girdiği savaş sonrasında bir trafik kazasına sebep olur. Blackwhip yeteneği sayesinde evrak çantasında almayı başaracaktır. My Hero Academia: World Heroes' Mission izleyicileri için kötü olacak durum ise Midoriya toplu katliam yapmakla suçlanmaya başlamıştır. My Hero Academia World Heroes' Mission full izleyin donmadan.

Todoroki’nin tavsiyesi sonrasında Midoriya bir süre olayın dışına çekilmiştir. Rody’nin kullandığı USB belleğin içine girdiklerinde Eddy Soul’un seneler önce zorla Humarise için bomba üretiminde kullandırıldığı bilgisine ulaşılır. Ayrıca içerisinde Kay ve Eddy’nin ürettiği tetikleyici bombalarını öldürmek için bir kod yer almaktadır. Zamanları daralan kahramanlar Midoriya ve Todoroki iki saat içerisinde hepsini etkisiz hale getirmelidir. Flect ile girdiği savaşta adeta ezilen taraf olan Midoriya’nın yardımına ise beklenmedik biri olan Rody yetişecektir. Flect'in kullandığı Quirk'in bir sınırı olduğunu anlayan Midoriya ise One for All özelliğinin %100’ünü kullanarak Flect’i yenmeyi başaracaktır. Boku no Hero Academia: World Heroes' Mission animasyon filmini full hd olarak 1080p kalitesinde film babasından izleyin.

Yönetmenliğini Kenji Nagasaki’nin yaptığı animasyon filmi My Hero Academia: World Heroes' Mission senaryosunu Kôhei Horikoshi ve Yôsuke Kuroda kaleme almıştır. Seslendirme kadrosunda Daiki Yamashita, Nobuhiko Okamoto ve Yûki Kaji yer alıyor. My Hero Academia: World Heroes' Mission türkçe altyazılı ya da türkçe dublaj olarak yakında burada olacak. Boku no Hero Academia filmi izleyecek olanlar için yakında full kalitede eklenecektir.