Premi, 1080p Altyz, 1080p King
380 Görüntülenme
Nefesini Tut 2 Full HD Türkçe Dublaj izle – 2021 1080p
5.0 IMDB Puanı

Nefesini Tut 2 Full HD Türkçe Dublaj izle – 2021 1080p

(Don't Breathe 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Bad Hombre, Ghost House Pictures
  • Film Süresi 1sa 30dk
Senaryo Fede Alvarez, Rodo Sayagues Mendez
Daha önce ondan izinsiz evine girenlere cehennemi yaşatan Norman Nordstrom isimli adam Nefesini Tut 2 filmiyle tekrar bir savaşın içerisine giriyor. Don't Breathe 2 adıyla Türkiye’de 2021 Eylül ayında vizyona girmesi planan korku ve gerilim yapımı merakla bekleniyor. Yönetmen Rodo Sayagues Mendez’in yönetmenliğini yapacağı Nefesini Tut 2 filmi başrolünde kör adam olarak Stephen Lang yer almakta. Senaryosunu Fede Alvarez’in ele aldığı Don’t Breathe 2 filmi diper oyuncuları arasında Brendan Sexton III, Madelyn Grace ve Rocci Williams bulunuyor. Kendi halinde ıssız bir evde oturan Nordstrom tekrar harekete geçiyor.

Seneler boyunca gözlerken ırak kalmayı başaran Nordstrom bu sefer evi yanmış olan yetim bir kız çocuğunu yanına almıştır. Ona bakmakta olan eski savaşçının evine kimliği belirsiz kişiler adım atıp genç kızı kaçırmak isterler. Phoenix isimli kızı ordan almak için gelen askeri ekip kör bir adamı alt etmenin kolay olacağını düşünmektedir. Fakat kimliğini bildikleri Nordstrom’a karşı hazırlıklı gelmişlerdir. Seneler boyunca baktığı kızı gelen kişilere teslim etmekte ısrarcı olan adam ile ekip arasında büyük bir koşuşturmaca başlar.

Brendan Sexton III kıza yanında olan kişinin kimliğiyle ilgili bir şeyler söylemek istediğinde iyice çılgına dönen Norman Nordstrom onların hepsini öldürmeden bir kurtuluş olmayacağını anlamıştır. Nefesini Tut 2 filmini full hd olarak türkçe dublaj ile altyazı seçeneğine sahip olarak yakında bizden seyredebilirsiniz. Ücretsiz olarak bedava izleyebileceğiniz Nefesini Tut 2 filmi korku ve gerilim yapımından hoşlananların ilgisini çekecektir.