Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Altyazı Vidmo Fragman
82 Görüntülenme
Nine Days Filmi izle – 2020 Full HD 1080p
7.2 IMDB Puanı

Nine Days Filmi izle – 2020 Full HD 1080p

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 30WEST
  • Film Süresi 2sa 4dk
Gözlerden uzakta ıssız bir ada içinde yaşayacak olan ruhları belirleyen Will’i anlatan Nine Days filmi 2020 senesinde gösterim yapan fantastik dram yapımı olmuştur. Aralarında hayat ile sorumlu olacak olan ruhu belirlemek adına beş adayı evinde 9 gün boyunca misafir edecektir. Yaptığı bu ağırlama sonunda aralarında bulunan beş ruhun hangisinin yaşama şansına erişeceği kararını verecektir.

Nine Days izle, bu evde Will’in görevi yaşamadan önce ruhlara hakemlik yapmaktır. Çöl manzaralı evinde yaşama şansı vermeden önce ruhlarla röportaj yaparak onları sınar. Yaşam için testten geçemeyen ve silinmek üzere olan ruhlara son bir anı vermektedir. Will tek arkadaşı olan ve asla kaybolmayan ruh Kyo ile televizyondan ruhları izleyerek notlar almaktadır. Bunlar arasında en çok sevdiği kişi bir keman konçertosu olan Amanda olmuştur. Fakat Amanda konsere giderken çok sürat yapması sonrasında üst geçide çarpıp hayatını kaybeder. Will bu işle uğraşırken onun bıraktığı ruh boşluğunu doldurmak için adaylar gelmeye başlamıştır. Bu süreçte onun az ilgisini çekse bile Emma merak edilen tavırlarıyla dikkat çekmeyi başarır. Amanda hakkında intihar notu bulunmasıyla olaylar karışmaya başlamıştır. Nine Days full izle filminde diğer aday Alex ise Will’in hiçbirşey yapmayı başkalarının hayatları hakkında karar vermesine tepki gösterince öfkelenmeye başlar. Son seçimlerde Emma ve Kane sona kaldığında aralarında seçim yapmak zorlaşmıştır. Kyo bu konuda Emma’yı seçmiş olsa bile tekrar doğabilmek adına Kane’i seçecektir. Emma ise artık farklı bir görev için çölün ortasında bulunan evde kalacaktır.

Nine Days yönetmeni ve senaristi olarak karşımıza Edson Oda çıkmaktadır. Nine Days oyuncu kadrosunda Zazie Beetz ,Bill Skarsgård ,Tony Hale ve Benedict Wong yer almaktadır. Nine Days türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p film babasından bedava izleyebilirsiniz. Fantastik bir dram filmi olan Nine Days izleyenlere güzel bir seyir diliyoruz.