VidMo, Türkçe Dublaj, 1080p Fragman
298 Görüntülenme
Ninja’nın İntikamı – Ninja Assassin 2009 Full HD izle
6.3 IMDB Puanı

Ninja’nın İntikamı – Ninja Assassin 2009 Full HD izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros., Legendary Entertainment
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Matthew Sand, J. Michael Straczynski
Suikast uzmanı Ozunu klanını anlatan Ninja’nın İntikamı filmi Ninja Assassin adıyla 2009 senesinde aksiyon yapımı olarak karşımıza çıktı. Bazıları tarafından bir efsane olarak anlatılmakta olan Ozunu klanı suikastçilerinin varlığının kesinliğinden kimse emin değildir. Çoğu kişi bunun uydurma olduğunu düşünse bile onlardan biri olan Raizo küçüklüğünü burada geçirmiştir. Bu gizli örgütün içinde büyüyen Raizo, çok zorlu eğitimler ve acımasız hocası tarafından yıllar boyunca ölümcül bir ninja olması için yetiştirilmiştir. Öldürme konusunda ustalaşan ve klanın başına geçebilecek yeteneklere sahip olan Raizo ise buradan bir sebepten ötürü kaçıp uzaklaşmıştır.

Ninjanın İntikamı izle, klan içerisinde hoşlandığı bir kızın kaçması sonrası Raizo’ya ilk görevi verilmiştir. Hong Kong’ta bir iş adamına suikast yaptıktan sonra ilk işini teslim etmek için Ozunu ile buluştuğunda kaçan kızın yakalandığını görür. Fakat onun infazını Raizo’nun yapmasını istediklerinde ipler tamamen kopar. Elindeki aletle Ozunu için saldırı girişiminde bulunmasıyla tüm klan üzerine saldırır ve denize düşmesi ile oradan kurtulur. Yıllarca tek başına gözden ırak yaşayıp eğitimini aksatmadan Ninja çalışmalarına devam etmektedir.

Ajanlık yapmaktan olan Mika Coretti bu sıralarda bazı siyasilerin uğradığı suikastler sonrasında büyük paraların uzak doğu ülkesine aktarıldığı bilgisine ulaşmıştır. APT’te görev yapan Coretti bu paranın suikastler için bir klana gittiğini anlar. Üstleri Ryan Maslow ve diğerleri tarafından işin peşini bırakması gerektiğini söyleselerde o başına buyruk hareket edip bu örgütün üzerine gitmeye başlar. Tabi bu araştırma Ozunu klanının kulağına gittiğinde Coretti’yi öldürmesi için Ozunu klanı genç ninjalarından Takeshi’yi suikast için görevlendirmiştir. Bu noktada devreye giren Raizo onu kurtarsa bile artık açığa çıktığı için ikiside ölmeden Ozunular asala durmayacaktır. Raizo ve Coretti ölümcül ninja klanını alt üst etmek için beraber hareket edeceklerdir. Yönetmenliğini James McTeigue’ın yaptığı Ninja’nın İntikamı filminde Matthew Sand ve J. Michael Straczynski senaryoyu ele aldılar. Ninja Assassin oyuncu kadrosunda Rain, Sung Kang ve Naomie Harris yer almaktadır. Türkçe dublaj olarak 1080p kalitesinde Ninjanın İntikamı izleyebilirsiniz. Ninja Assassin 2009 Full HD izleyeceklere keyifli aksiyon ve uzak doğu seyri dileriz.