Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
5,293 Görüntülenme
Ölmek İçin Zaman Yok izle Türkçe Dublaj 1080p
7.6 IMDB Puanı

Ölmek İçin Zaman Yok izle Türkçe Dublaj 1080p

(No Time to Die)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer
  • Film Süresi 2sa 43dk
Uzun zamandır beklenen James Bond filmlerinin son filmi No Time to Die izle ya da dilimize Ölmek İçin Zaman Yok izle olarak çevrilen 007 James Bond’un son filmi, küçük yaşta ailesinin ölümünü izlemek zorunda kalan Madeleine Swan, annesinin katilinden kaçarken buz tutmuş bir göle düşer ve Safin isimli bu katil tarafından kurtarılması ile başlıyor. Film günümüze döndüğünde ise James Bond ve Madeleine, Matera’da Vesper Lynd’in mezarını ziyaret ettikleri sırada Spectre tetikçileri tarafından saldırıya uğrarlar. Bond bu saldırıdan sonra Madeleine’i ihanetle suçlasa da Madeleine bunu ısrarla reddeder.

Ölmek İçin Zaman Yok türkçe dublaj izle filminde aradan 5 yıl geçmiştir ve Bond artık emekliye ayrılıp Jameika’da emeklilik günlerini geçirmektedir. Ancak İngiltere’de MI6 biriminin Heracles projesinden sorumlu bir bilim adamı Valdo Obruchev kaçırılır. Obruchev’in kaçırılma sebebi ise onun geliştirdiği biyolojik bir silah olan nanobotların temas ettiği kişiye virüs bulaştırarak öldüren bir proje olan Heracles’in herşeyi olmasıdır. Bu silahın kötü ellere geçmemesi için CIA de olaya dahil olur ve ajan Felix Leiter, Jameika’da Bond ile buluşarak bilim adamının bulunması için yardım ister. Bond emekli olduğu için bu konulardan artık uzak durmak istesede kendi yerine geçen yeni 007 ajanı Nomi ile karşılaşmasında öğrendiklerinden sonra Felix ile tekrar konuşup yardım etmeye karar verir.

Birlikte Küba’ya giden ekip burada Blofeld’in doğum günü için düzenlenen bir Spectre organizasyonuna sızarlar ancak kısa sürede fark edilince çatışma çıkar ve Blofeld, nanobotlar ile onlara karşılık verince Obruchev’in önceden programı değiştirmesi ile nanobotlar Blofeld’in adamlarına bulaşır ve onları öldürür. Kargaşada Obruchev kaçmayı başarır ve kayıplara karışır. Onu tekrar bulabilmek için Bond, Obruchev ile hapishanede görüşme ayarlar. Diğer tarafta ise Madeline ise Safin’le görüşürken Safin ondan kendisine nanobot bulaştırmasını ve Blofeld’i öldürmek istediğini söyler. Ancak hapishane ziyaretinde Bond ile karşılaşınca ona dokunur ve virüsü Bond’a bulaştırır. Bond ise Blofeld ile görüşmesinde onun Bond’u tahrik etmesiyle birlikte Blofeld’e saldırır ve virüsü ona bulaştırarak ölümüne sebep olur.

No Time to Die izle filminde daha sonra Safin ve Madeleine’i Norveç’e kadar takip edip onlarla yüzleştiğinde bazı gerçekleri öğrenir ve Safin’in Blofeld’den intikamını aldığı için mutlu olduğunu görür. Başrollerinde Daniel Craig, Rami Malek, Lea Seydoux ve Lashana Lynch gibi isimlerin yer aldığı Ölmek İçin Zaman Yok izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak Film Babası farkıyla Full HD kalitede sitemizden izleyen herkese şimdiden iyi seyirler dileriz. Film HD kalite yayınlandığında eklenecektir.