Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Dublaj Vid Odno Fragman
165 Görüntülenme
Psycho Goreman – Psikopat Boynuzlu 2020 Full izle
6.3 IMDB Puanı

Psycho Goreman – Psikopat Boynuzlu 2020 Full izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dystopia Films
  • Film Süresi 1sa 35dk
Kardeş olan küçüklerin istemeden bir uzaylıyı diriltmesini anlatan Psikopat Boynuzlu filmi orijinal adıyla Psycho Goreman 2020 senesinde yapımı tamamlanmış bilim kurgu ve komedi filmi olarak vizyon yapıyor. Luke ve Mimi isimli kardeşler geçmiş zamandan gelen bir uzaylıyı diriltilmek adına bir takım araştırmalar yapmaya başlar. Umutları tükenmek üzereyken gizemli tılsımı toprağın derinliklerinde bulduklarında bunu uzaylı için kullanmaya karar vermişlerdir. Canlandırmanın yanında uzaylıya ne isterlerse onu yaptırmayı başaran Luke ve Mimi kasabalarını korumak zorunda kalacaktır.

Psycho Goreman izle, onlar uzaylıyı canlandırdığı esnada bulundukları küçük kasaba bazı suikastçiler tarafından kuşatma altına alınmıştır. Diğer taraftan uzaylı sayesinde evlerini korumaya çalışırken insanları durumunu göz önünde bulundururlar. Mücevher sayesinde kontrol ettikleri uzaylı ise zamanında dünyayı yok etmeye çalışmış ve hapsedilmiş bir yaratıktır. Hatta kendisine Kabusların Baş Dükü adını verecek cürete sahiptir. Mimi ona Psycho Goreman derken onun hapisten kaçtığını anlayan Gezegen ittifakında harekete geçmiştir. Zamanında The Paladins of Obsidian isimli grubu kurup gezegeni birbirine katan PG’nin sonunun ittifak getirmiştir. Çocukların ailesi Susan ve Greg’de kısa süre içerisinde Psikopat Boynuzlu ile tanışıp Mimi tarafından kontrol altında olduğu anlatılıyor. Daha sonra ailenin görüşleri değiştiğinde Pandora ve PG’nin arasındaki savaşta bölüneceklerdir. Elinde bulunan mücevherin aşktan güç aldığını anladığında bunu dünyayı yok etmek için kullanacağı benziyor.

Steven Kostanski’nin yönetmeni olduğu Psikopat Boynuzlu filminin senaryosunu yazmıştır. Psycho Goreman oyuncuları arasında Nita-Josee Hanna, Owen Myre ve Matthew Ninaber yer almaktadır. Psikopat Boynuzlu filmini full hd 1080p türkçe dublaj şeklinde film babasından ücretsiz izleyin. Psikopat Boynuzlu türkçe dublaj izleyeceklere komedi ve bilim kurgu türünden güzel zaman geçirecekleri seyirler diliyoruz.