VidMo, Türkçe Dublaj, 1080p Fem, Türkçe Dublaj, 1080p Fragman
185 Görüntülenme
Recep İvedik 1 izle | Full 1080p Sansürsüz HD
4.6 IMDB Puanı

Recep İvedik 1 izle | Full 1080p Sansürsüz HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Aksoy Film, Özen Film
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Serkan Altunigne, Şahan Gökbakar
Asabi ve sempatik hareketleriyle Recep İvedik 1 filmi 2008 senesinde yerli film olarak sansürsüz olarak vizyona girdi. Recep İvedik kendi başına Güngören semtinde yaşamakta olan işsiz bir adamdır. Günlerini alkol tüketerek ve etrafta dolaşarak geçiren Recep İvedik günün birinde yolda sahipsiz bir cüzdana denk gelmiştir. Cüzdanı karıştıran Recep İvedik kimlik bilgilerine ulaştığı kişinin Antalya civarında oturan bir iş adamının olduğu bilgisine sahip olur. Emaneti teslim etmek için Akdeniz bölgesine gitmeye hazırlanan Recep İvedik, Salih abisinden aldığı yolluk ve arabasıyla yola koyulmuştur. Recep İvedik 1 filminde yola çıktığından itibaren başına gelen son derece komik olaylar yaşanmaya başlamıştır.

Recep ivedik 1 izle, öncelikle yolda kalan iki kadına yardım etmek için durduğu güzergahta akülerinin bittiğini fark ettiğinde kendi aracının aküsünü verir fakat onları uğurladıktan sonra arabasının çalışmadığını anlar. Teknik servisi arayan Recep İvedik arabanın akülüyle çalıştığı cevabını beğenmeyip yürüyerek yola devam eder. Otostop çekmeye başlayan Recep İvedik bu sefer rock müzik dinleyen ve sürekli alkol alan gezginlerin aracına binip Antalya istikametine doğru gitmeye başlar. Kamyoncular derneğine ait olan bir lokantada karnını doyurmak isteyen Recep ivedik’e buranın üyesi olmadığı için kuru fasulye verilmeyen üye olmak için bir yarışmaya katılması gerektiği söylenir. Kara Ambar Kamyoncular derneği yarışmasında birinci olduktan sonra herkes tarafından çok sevilen Recep İvedik yemeğini yedikten sonra Antalya civarına giden bir Kamyoncu ile istediği yere götürülür.

Recep ivedik 1 sansürsüz izle, Muhsin isimli iş adamına cüzdanını geri vermiştir. Geldiği otelin sahibi olan Muhsin bey onu otelinde ücretsiz olarak ağırlayıp tatil yapması için baskı yapsa bile Recep ivedik bunu kabul etmemiştir. Fakat tam otelden ayrılmak üzereyken küçük yaşlarda aşık olduğu ve yıllar evvel mahallelerinden taşınan Sibel’i görmüştür. Koşarak Muhsin’e geri dönen Recep İvedik teklifin hala geçerli olduğunu duyunca Sibel’e yaklaşabilmek için komedi dolu bir tatile adım atmıştır. Onun gözüne girebilmek için herşeyi denemeye başlayan Recep İvedik eğlenceli olaylarla izleyenleri güldürmeye başlıyor. İlk olarak Şahan Gökbakarın televizyon programında gördüğümü Recep İvedik karakterinin sinema filminde yönetmen olarak Togan Gökbakar yer alıyor. Başrol olan Şahan Gökbakar’a Recep İvedik 1 filminde Fatma Topbaş, Tuluğ Çizgen ve Hakan Akın eşlik etmektedir. Recep ivedik 1 izleyecek tüm yerli komedi filmi severlere full hd olarak 1080p kalitesinde güzel seyir keyfi dileriz.