Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
175 Görüntülenme
Röntgenciler (The Voyeurs) Full HD 1080p izle
5.9 IMDB Puanı

Röntgenciler (The Voyeurs) Full HD 1080p izle

(The Voyeurs)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Divide/Conquer
  • Film Süresi 2sa
Yönetmen
Senaryo Michael Mohan
The Voyeurs türkçe adıyla Röntgenciler filmi başrollerinde Sidney Sweeney ve Justice Smith’in yer aldığı gizem ve gerilim türünde olan bir filmdir. Yönetmenliğini Michael Mohan’ın yaptığı Röntgenciler türkçe dublaj izle filminde Pippa ve Thomas isimli çift ilk kez birlikte yaşamak için tuttukları çatı katı daireye taşınırlar. Çift ilk gecelerinde karşı apartmanda sevişmekte olan olan komşularını görürler ve bir süre onları izledikten sonra bu komşularına Margot ve Brent lakaplarını takarlar. Pippa bir göz kliniğinde çalışmaktadır ve işten çıktığı bir gün eve giderken bir dükkanda dürbün görür ve karşı komşularını dürbünle izleyebilmek için dürbünü satın alıp eve döner.

Röntgenciler türkçe dublaj izle filminde Thomas ve Pippa düzenli bir şekilde karşı komşularını röntgenlemeye devam ettikleri sırada Brent lakabı taktıkları adamın birkaç farklı modelin fotoğraflarını çektikten sonra onlarla sevişerek Margot’u aldattığına şahit olurlar. Bir süre sonra komşularının ne konuştuklarını da öğrenmek istediklerinde Thomas’ın bir lazer yansıtıcı ile konuşmaları dinleyebileceği önerisi üzerine plan yaparlar ve Margot ve Brent’in evinde yapılan maskeli bir partiye gizlice girerek odalardan birine ayna yerleştirirler. Partiden sonraki gün Pippa işyerinde çalışırken sonradan gerçek adının Julia olduğunu öğrendiği Margot tedavi için kliniğe gelir ve Pippa, Julia ile arkadaş olur.

Pippa Brent’in gerçek adının da Seb olduğunu öğrenir ve Julia’yı kendisini aldattığı konusunda uyarmak ister. Julia ve Pippa arkadaş olduktan sonra birkaç kez buluşup takılırlar. Akşam olduğunda ise evine dönen Pippa bu kez Seb’i başka bir kadınla gördükten sonra evdeki yazıcıya uzaktan erişim sağlayarak onu Julia’ya ifşa etme konusunda tehdit eder. Thomas ise Pippa’nın karşı komşularına bu karşı bu kadar takıntılı ve hayatlarına müdahale etmesinden rahatsız olur ve onu uyardıktan sonra aralarında tartışırlar. Daha sonra Pippa özür diler ve onları izlemeyeceğini söyler ancak çift ayrılır ve Thomas evi terk eder. The Voyeurs full hd izle filminde daha sonra ertesi sabah Pippa, Seb’i Julia’nın boğazı kesilmiş bir şekilde banyolarında görür ve polisi aramak ister ancak yapmaz.

O gece Seb’i izler ve Seb bir bir bara gittikten sonra peşinden gider ve bir süre sonra Seb ile Pippa tanışır ve Seb ona fotoğraflarını çekmeyi teklif eder. Birlikte Seb’in evine giderler ve bir süre sonra sevişmeye başlarlar. Ancak olaylar bundan sonra karışmaya başlar ve Thomas eve geldiğinde karşı daireye bakar ve sevgilisi Pippa ve karşı komşuları Seb’i sevişirken görünce intihar eder. Pippa ertesi gün eve geldiğinde Thomas’ın cesedi ile karşılaşır. Aradan birkaç hafta geçmesinden sonra Pippa, Seb’in sergisine gider ve burada Julia’nın ölmediğini ve serginin konusunun Pippa ve Thomas olduğunu görünce şok geçirir ve bir süre depresyondan sonra onlardan intikam almak için harekete geçer.