Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TRAltyazılı Fem Fragman
248 Görüntülenme
Şeker Adam’ın Laneti 1080p Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

Şeker Adam’ın Laneti 1080p Türkçe Dublaj izle

(Candyman)
Yönetmen
Senaryo Clive Barker, Jordan Peele, Win Rosenfeld
Ödüller Universal Pictures
Son zamanların en iyi korku filmi olan Candyman izle ya da Şeker Adamın Laneti izle filmi Candyman filmleri serisinin son filmidir. Yönetmenliğini Nia DaCosta’nın yaptığı ve başrollerinde Yahya Abdul-Mateen ve Teyonah Parris isimlerinin yer aldığı korku filminin konusu ise bir önceki filmlerdeki olayların ardından geçen 27 yılın sonunda gerçekleşen hikayeyi anlatıyor. Anthony McCoy ve sevgilisi Brianna görsel sanatlarla ilgilenen ve bu işten para kazanan bir çifttir. Anthony kariyerinde sıçrama yapmak için farklı birşeyler denemek ister ancak her denemesinde hep başarısız olmuştur. Esinleneceği bir hikaye arayan Anthony, bir çamaşırhanenin sahibi olan Billy Burke ile tanışır ve Burke ona Şeker Adam’ın hikayesini anlatır. Hikayede bahsedilen Şeker Adam ise beyaz şekere jilet yerleştirerek küçük bir çocuğu yaralanmasına ve polisin suçlamasından sonra polislerden yediği dayaktan sonra ölen bir adamdır ve hikaye kim aynanın karşısında beş kez Şeker Adam derse, Şeker Adam’ın ruhu ortaya çıkıp onları öldürecektir.

Bu hikayeden sonra Tony çok etkilenir ve bir sonraki sergisinde bu hikayeye dayalı bir etkinlik yapar. Sergi açıldığında ise bazı arkadaşları dalga geçer ve birazda sarhoş olan Anthony etkinliği terk eder. Mekanın sahibi ve aynı zamanda çiftin yakın arkadaşları olan iki sevgili geceyi sergide geçirir ve birlikte Anthony’nin aynasının karşısında fantezi yaparken kız beş kez Candyman diyerek dalga geçer. Birkaç dakika için aniden boğazı kesilir ve orada kanlar içinde can verir. Erkek arkadaşı ise ne olduğunu anlamaz ancak Candyman’i fark edip kaçmaya çalışır ancak kapılar kilitli olduğu için yakalanır ve o da acımasızca öldürülür. Kısa süre içinde bu olay basına yansır ve efsane yeniden yayılır. Sergiyi eleştiren kadın da Anthony ile evinde bir konuşmasından sonra o da aynı şekilde gerçek olup olmadığını ayna karşısında dener ve o da Candyman’in kurbanlarından biri olur. Başka bir yerde ise efsaneyi duyan bir grup genç kız tuvalette eğlenirken aynı şeyi yaparlar ve ölümler sürekli artmaya başlar.

Candyman türkçe dublaj izle filminde daha sonra olaylar kontrolden çıkmaya başlayınca Anthony, Burke’ye gider ve olayın daha eski ve kendisiyle alakalı olan bir kısmını daha öğrenir ve annesine giderek onunla yüzleşir. Annesi ise bu olayın yaşandığı dönemde arkadaş grupları arasında tekrar o ismin anılmayacağına dair yemin etmişlerdir ve annesi Anthony’nin normal bir hayat sürmesi için her şeyi saklamıştır. Ancak Anthony’nin yemini bozmasından sonra olacaklardan korkmaya başlar. Anthony’nin bir arı sokmasından sonra vücudunda oluşan yaralar ise gittikçe her yerini sarmaya başlar. Gerilim ve korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesini ısrarla tavsiye ettiğimiz Candyman yani Şeker Adam’ın Laneti filmini Film Babası farkıyla Full HD kalitede ve türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile izleyen herkese şimdiden iyi korku filmleri dileriz.