Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
216 Görüntülenme
Snake Eyes Filmi Full izle –  G.I. Joe Origins (2021)
5.4 IMDB Puanı

Snake Eyes Filmi Full izle – G.I. Joe Origins (2021)

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 1dk
Senaryo Evan Spiliotopoulos, Joe Shrapnel, Anna Waterhouse
Profesyonel bir ninja olan Snake Eyes’ın G.I. Joe ekibine girmesini anlatan Snake Eyes: G.I. Joe Origins filmi 2021 yılında aksiyon yapımı olarak vizyona girdi. Snake Eyes izle full filminde son derece ölümcül özelliklere sahip olan bu ninjanın yaşadığı bir kaza sonucunda konuşma yeteneklerini kaybetmiştir. G.I Joe takımına katılana kadar tek tabanca olan Snake Eyes silahsız olduğu zamanlarda da hünerlerini sergiledi. Küçük yaşlarda babasının öldürülmesiyle yetim kalan Snake Eyes intikam almak için yirmi yıl ninja eğitimi almış ve bir silah haline dönüşmüştür.

Snake Eyes full izle, gerçek kimliğini diğer insanlardan saklamak için maske ve takma isim kullanmaktadır. Türkçe anlamı Yılan Gözler olan Snake Eyes adını kendine lakap olarak kullanır. Çok zengin olan bir Yakuza patronu Kenta Takamura, Los Angeles’ta yer alan bir dövüş müsabakası esnasında onu keşfetmiştir. Kenta Takamura’ya kendisi için eğer çalışırsa babasının katilini bulma sözü vermiştir. Kenta’ya ihanet eden bir adamı öldürmesini Snake Eyes’a teklif etse bile bunu kabul etmeyip hain olarak gördükleri Tommy’e yardım etmiştir. Kötülükle mücadele klanı olan Arashikage’nin başına geçmek için kuzenini öldürmeye çalışınca buradan sürülmüş biridir. Snake Eyes’ın bu iyiliğini karşılıksız bırakmak istemeyen Tommy onu Japonya’da Tokyo şehrinde yer alan ninja dojosuna götürüp üye kaydı yapar. Tabi bu klana girmek için Snake Eyes’ın üç farklı denemeyi başarıyla geçmesi gerekmektedir. Bu klana güvenlik şefi olan Akiko başlarda Snake Eyes’a güvenmezken bile babasının katilini buluğ güven tazeler. Aslında herşeyin altında Kenta’nın planladığı bir gizli senaryo olduğu ve gizli güçlere sahip olan Jewel of the Sun taşını çalmak olduğu yatmaktadır. Beraber Los Angeles’a geri döndüklerinde Kenta’nın ölümcül terörist örgüt olan Kobra ile işe birliği yaptığını öğrenirler. Bu değerli mücevheri çalmak için Kobra ile çalıştığını Snake Eyes’a söylemiştir. Snake Eyes full hd ve türkçe dublaj olarak sitemiz film babasından izleyin. Denemelerin devamında ruhunun saflığını ispatlaması gereken Snake Eyes için son süreç başlamıştır. Herşeye rağmen öfkesini kenara bırakan Tommy ve Snake Eyes beraber Kobraya karşı savaşmak adına GI Joe ekibina katılmaya karar vermiştir. Barones Arashikage klanı ve Scarlett ile düşmanlarına karşı geçici bir takım oluştururlar. Daha sonra kötü tarafa geçecek olan Tommy ise Storm Shadow’a dönüşecektir.

2021 yapımı Snake Eyes: G.I. Joe Origins filminin yönetmen koltuğunda Robert Schwentke yer almaktadır. Snake Eyes senaryosunu Evan Spiliotopoulos, Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse birlikte kaleme almıştır. Snake Eyes oyuncu kadrosunda Henry Golding, Andrew Koji ve Takehiro Hira’nın yanı sıra Haruka Abe yer almaktadır. Full hd kalitede türkçe altyazılı ve türkçe dublaj olarak Snake Eyes 1080p kalitede izleyebilirsiniz. Snake Eyes Filmi Full izleyeceklere keyifli bir aksiyon seyri diliyoruz.