Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
158 Görüntülenme
Sweet Girl – Tatlı Kız 2021 Full Film izle
5.5 IMDB Puanı

Sweet Girl – Tatlı Kız 2021 Full Film izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi ASAP Entertainment
  • Film Süresi 1sa 50dk
Senaryo Philip Eisner, Gregg Hurwitz, Will Staples
Eşini öldürenlerden intikam almak isteyen Ray Cooper’ı anlatan Tatlı Kız filmi diğer adıyla Sweet Girl filmi 2021 yılında çıkan aksiyon filmi oldu. Başrolünde Jason Momoa ve Isabela Merced’in oynadığı Sweet Girl filminde eşini öldüren kişilerin adalet karşısında gerekli cezayı alması için çare arayan Ray Cooper’ın dramını konu almaktadır. Eşi Amanda’nın ölümünün sorumluları bir ilaç firmasıdır. Kızı Rachel ile sakin bir hayat yaşayan Ray’in dünyası eşine kanser teşhisi konulduğunda yıkılmıştır.

Tatlı Kız full izle, elinden gelen herşeyi yapıp çok çalışan Ray bu kanseri yenecek tek ilacın Infirmam olduğunu öğrenir. Fakat bu ilaç henüz piyasaya sürülmek için onay beklemesine karşın Dr. Wu olumlu konuşup Spero tedavisi ile umut olduğunu söylemektedir. Fakat infirmam üreticisi olan BioPrime maliyetten kısmak adına rüşvet verip üreticilerle rekabete uymadığından ilaç çıkmadan geri çekilmiştir. Ray işin peşini bırakmayıp televizyona çıkan BioPrime CEO'su Simon Keeley’e ağzına geleni söyleyip tüm pisliğini gözler önüne serer. Bunu duyan gazeteci Martin Bennett ise Ray’e ulaşarak bu pislikleri ortaya çıkartmak için ondan yardım ister. Ancak kesin ve somut bir delil Ray’in elinde de bulunmamaktadır. Gazetecinin işbirliğini teklifini reddederken Amo Santos isimli bir katil Bennett’i bıçaklar ve kızı Rachel’ı iterek bayılmasına yol açar. Bu sırada Ray’i de bıçaklayıp ağır yaralanmasına sebep olan katil oradan uzaklaşır. Tüm bunların kimin planladığı ve gazeteci ile Ray’in ölmesini isteyen kişinin kimliğini açığa çıkartmak için bir serüven başlar.

Sweet Girl film yönetmeni olarak Brian Andrew Mendoza karşımıza çıkıyor. Tatlı Kız senaryosu Philip Eisner, Gregg Hurwitz ve Will Staples beraber yazmıştır. Sweet Girl oyuncu kadrosu içerisinde Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo ve Amy Brenneman bulunmakta. Sweet Girl full hd türkçe dublaj ya da altyazılı 4k sitemizden kesintisiz seyredin. Tatlı Kız hd izleyebileceğiniz 2021 senesinin kaliteli aksiyon ve gerilim filmleri arasında yer almaktadır.