Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
Moon Fragman
132 Görüntülenme
The Harder They Fall (2021) Türkçe Dublaj & Altyazılı izle
6.0 IMDB Puanı

The Harder They Fall (2021) Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 10dk
Yönetmen
Senaryo Jeymes Samuel, Boaz Yakin
Hapisten çıkan bir adamın intikam almak için eski çetesini toplamasını anlatan The Harder They Fall filmi 2021 yılında Netflix tarafından yayınlamıştır. Kanunlardan kaçan ve azılı biri olan Nat Love onun düşmanı olan Rufus Back’in hapisten ayrıldığını öğrendiğinde intikam planını devreye sokar. Kendi çetesiyle işbirliği kurarak tekrar bir araya getirmeye başlayarak Rufus’u mağlup etmeye çalışacaktır. Bu zorlu görevinde kendisine eskiden sevgilisi olan Stagecoach Mary eşlik ediyor olacak.

The Harder They Fall türkçe dublaj izle, bu çetenin içerisinde sinirlerine hakim olamayan Bill Pickett, çok iyi silah kullanıp hızıyla adından söz ettiren Jim Beckwourth onunladır. Ayrıca daha önce Nat Love ile düşman olmasına rağmen artık araları iyi olan sürpriz bir isimde çeteye dahil olacaktır. Fakat düşmanları olan Rufus’un kendi ait ve hiç yenilgi yüzü görmemiş ayrı bir çetesi bulunmaktadır. The Harder They Fall full izle filminde Cherokee Bill ve Trudy Smith onun en iyi adamlarıdır. Bulundukları kasabayı kurtarmak için Buck 50.000 dolar değerinde bir paraya ihtiyaç duyduklarını söylediklerinde bir plan oluştururlar. Mareşal Bass Reeves olaya dahil olduğunda Love’ı tutuklamış gibi yapıp Buck’ın çetesine enselemeyi hedefler. İlginç şekilde Buck affedilince Love’ın düşündüğü işler yolunda gitmeyecektir. Fields Redwood'a doğru yol aldıklarında esir düşmüş olup Smith tarafından dayak yiyeceklerdir.

Jeymes Samuel’in yönetmenliğini üstlendiği The Harder They Fall’un senaryosunu Boaz Yakin yazmıştır. The Harder They Fall oyuncu kadrosu içerisinde Idris Elba, Zazie Beetz ve Regina King yer almaktadır. Western türünde olan The Harder They Fall altyazılı izleyebilir ya da full hd 1080p kalitesinde türkçe dublaj olarakta seyredebilirsiniz. The Harder They Fall 2021 izleyicilerine kovboy filmleri arasında yerini alan bu western yapımında keyifli seyirler diliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın