VidMo, Türkçe Dublaj, 1080p Fragman
102 Görüntülenme
The Holiday – Tatil Filmi Full HD izle
6,9 IMDB Puanı

The Holiday – Tatil Filmi Full HD izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 16dk
The Holiday Türkçe Dublaj Full izle, The Holiday filmi, ülkemizde daha çok bilinen adıyla Tatil filmi 2006 yapımı, Cameron Diaz ve Kate Winslet ikilisinin başrolleri paylaştığı bir romantik komedi filmi.

En tatlı ve izlenmesi gereken romantik komediler denince başı çekeceğini düşündüğümüz The Holiday, Tatil filmi pek çok kadının en az birkaç defa izlediği bir filmdir diye düşünüyoruz. Henüz izleme fırsatı bulamadıysanız video seçeneklerimizden istediğinizi seçip hemen Tatil filmi izlemeye başlayabilirsiniz. Bu arada elbette ki Tatil filmi oyuncuları arasında göreceğimiz tek ünlü oyuncular Cameron Diaz ve Kate Winslet değil. Aynı zamanda Jude Law ve Jack Black de filmdeki önemli oyuncular arasında bulunuyor. Bu isimler haricinde Eli Wallach, Edward Burns ve hatta John Krasinski gibi isimleri de görüyoruz.

Tatil filmi oyuncularından Cameron Diaz, Amanda isimli büyük bir ev sahibi, hali vakti yerinde güzel bir kadını canlandırırken, Iris isimli karaktere ise Kate Winslet hayat vermektedir. Jude Law, Kate Winslet’ın canlandırdığı Iris karakterinin erkek kardeşi rolündeki Graham karakterini oynarken, Jack Black ise film bestecisi Miles isimli birini canlandırır.

The Holiday film konusuna göre, Iris bir gazetede köşe yazarıdır ve Jasper Bloom isimli iş arkadaşına platonik olarak abayı yakmıştır. Ne var ki Noel’e çok yakın bir tarihte Iris, Jasper’ın başka bir iş arkadaşlarıyla nişanlandığını öğrenir ve dünyası başına yıkılır. Bulunduğu yerde durmak bile istemeyen Iris kafasını dağıtmak için bir yerlere gitmek ister. Öte yandan film fragmanı yapımcısı Amanda ise kendisini aldatan Ethan isimli erkek arkadaşından ayrılır ve onu unutmak ister. Bu esnada Amanda tatili için evleri değiştirebileceği birini bulmak üzere internette dolaşırken Iris’in Surrey’de bulunan ufak eviyle kendi yalısını geçici süre için takas eder. Iris de zevkle kabul eder ve ikili evleri değiştirmiş olur. Bundan sonrasında Amanda Iris’in erkek kardeşi Graham ve çocuklarıyla tanışır ve Iris ise Amanda’nın film yapımcısı komşusu Arthur ile dost olurken tesadüfen film bestecisi olan Miles ile tanışıp ondan hoşlanmaya başlar.

İnanılmaz tatlı bir film olan Tatil filmini ister tek ister kız arkadaşlarınızla birlikte keyifle izleyebilirsiniz. Hatta The Holiday filmini adı üstünde Noel filmleri listenize bile ekleyebilrisiniz. Tatil filmi izleyicilerine mutlu bir seyir dileriz.