VidMo, Türkçe Dublaj, 1080p Fem, Türkçe Dublaj, 1080p Fragman
54 Görüntülenme
The Intern – Stajyer 2015 Online HD izle
7.1 IMDB Puanı

The Intern – Stajyer 2015 Online HD izle

(The Intern)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Waverly Films
  • Film Süresi 2sa 1dk
The Intern - Stajyer 2015 Full HD izle, Stajyer filmi 2015 yapımı bir dram ve komedi filmi. Hem senaryosu hem de yönetmenliği Nancy Meyers’in elinden çıkma olan bu iki saatlik keyifli yapım hem dram hem de komedi kategorilerinde karşımıza çıkan bir film.

Stajyer filminde başrollerin biri yılların oyuncusu Robert De Niro’ya, diğeri ise Anne Hathaway’e emanet. Robert De Niro The Intern isimli bu filmde Ben Whittaker isimli emekli ama çalışmak isteyen ve bunun için de yeni nesil bir markada staja başvuran yaşlı bir insan. Öte yandan Jules’u canlandıran Anne Hathaway ise, Jules rolüyle bahsi geçen yeni nesil büyüyen bir markanın sahibi.

Stajyer filmi konusuna göre, Ben Whittaker, Jules’un yarattığı online bir moda sitesine stajyer olarak başvurur. Firmaya 4 tane stajyer alınacaktır, bunların ikisi ise yaşlı alınacaktır. 70 yaşındaki Ben bunu fırsat bilip stajyer olarak buraya girmeyi başarır. Fakat Jules, yaşlı stajyer alınmasına sıcak bakmamıştır. Fakat kısa süre içerisinde eski kafalı Ben bir şekilde kendini firma çalışanlarına sevdirir, kendisine verilen tüm görevleri başarıyla yapar. Zamanla da Jules’un arkadaşı olmaya başlar. Jules kendi yarattığı bu moda markasının hızla büyümesi sonucu şirketine bir CEO arayışına girmiştir. Bu esnada da mental olarak zorluklar yaşamaktadır. Bir yandan da ailesiyle hiç zaman geçirememesinden doğan sıkıntılarla yüzleşmektedir. Tüm bu zorlu durumlarda, Ben Jules’un yanında olacak ve onun en güvendiği insanlardan biri haline gelecektir.

Robert De Niro ve Anne Hathaway gibi ünlü isimler haricinde The Intern filminde gördüğümüz diğer bazı oyuncular ise Rene Russo, Anders Holm, Zack Pearlman ve Andrew Rannells’tır. Amerika’da çekilen ve Waverly Films yapımcılığıyla izleyiciye sunulan The Intern, Stajyer filmi akşamınızı keyifli geçirebilmeniz için ideal bir film. Stajyer 1080p Altyazılı ve Türkçe Dublaj izleyicilerine müthiş bir seyir dileriz.