Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TRAltyazılı VMoly Fragman
794 Görüntülenme
The Suicide Squad 2 izle Türkçe Dublaj Full HD
7.3 IMDB Puanı

The Suicide Squad 2 izle Türkçe Dublaj Full HD

(İntihar Timi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 12dk
2021 yılında vizyona giren The Suicide Squad - İntihar Timi izle filmi bir önceki Suicide Squad’ın tam olarak devam filmi olmasada ilk filmden bağımsız olarak çekilmiştir. ABD yapımı süper kahraman temalı filmlerden olan The Suicide Squad full izle filminin yönetmen koltuğunda James Gunn otururken senaryosu ize Zak Penn ve Adam Cozad isimlerinin kaleminden çıkmıştır. Aksiyon filmleri severlerin kaçırmaması gereken filmlerden olan The Suicide Squad izle filminin oyuncu kadrosunda ise Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Sylvester Stallone, Viola Davis, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Michael Rooker, Jai Courtney, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson isimleri yer almaktadır.

Gizli servis yetkilisi Amanda Waller, İntihar Timi adı verilen bir ekibi toplamak için cezaevinde bulunna ve özel güçleri olan bazı mahkumları cezalarını hafifletme karşılığında ekibe katar. Ekibin ilk görevi ise ABD karşıtı eylemlerde bulunan bir ada ülkesi Corto’da gerçekleşmekte olan isyanı bastırmaları gerekir. Amanda’nın asıl amacı ise ABD’nin yıllardır yürütülen gizli bir proje olan Denizyıldızı Projesi’nin ortaya çıkmasıdır. Görevleri tam olarak proje Nazi döneminde hayata geçirilen laboratuvarı Jötunheim’ı yok etmektir. Görevin başlangıcında ilk olarak adaya iniş yapan ekip düşman askerlerinin saldırması ile Herley ve Flag hariç ekibin tamamı ölür. Harley askerler tarafından ele geçirilirken Flag ise kaçmayı başarmıştır.

Ancak asıl plan olarak ikinci bir ekip daha vardır ve ilk ekibin askerlerin dikkatini çekmesi ile ikinci grup adaya kolayca sızmayı başarır. İkinci ekip Bloodsport liderliğinde Peacemaker, King Shark, Polka-Dot Man, Ratcatcher 2 ile ilerlemeye başlarlar. Sol Soria’nın liderliğindeki asi kampına ulaştıklarında burada Corto’nun askerleri sandıkları asilerden bir kaçını öldürdükten sonra çadıra girdiklerinde Sol Soria ile sohbet eden Flag ile karşılaşırlar. Bu sırada Harley Quinn ise Corto askerleri tarafından yakalanır ve kendisi ile evlenmek isteyen yeni liderle tanıştıktan sonra Deniz Yıldızı projesinin diğer ülkelere karşı kullanılacağını öğrenir ve liderlerini öldürerek kaçmayı başarır. Diğer ekip ise projenin başındaki bilim adamını bir barda yakalar ve laboratuvara gitmek için rehin alırlar. Ancak yolculukları sırasında Harley Quinn’in sağ olduğunu ve esir olarak tutulduğunu öğrendiklerinde ilk olarak onu kurtarmaya giderler. Ancak Harley esir tutulduğu binadan askerleri öldürerek tek başına kurtulmuştur.

Ekip tekrar bir araya gelir ve Jotunheim’ı yok etmek için laboratuvara sızmayı başarır ve heryere patlayıcı yerleştirdikten sonra dev bir deniz yıldızı ve ondan çıkan küçük deniz yıldızları tarafından etkisi altına alınan kobay insanları bulurlar. Ekibin kalanı yanlışlıkla bir bombanın patlamasına neden olduktan sonra Deniz Yıldızı Starro serbest kalır ve bina yıkılır. Binadan sağ kurtulmaya çalışırken her şeyin kaydedildiği bir diski alıp yok etmeleri gerekir ancak Flag bu olayları dünyaya yaymak istediğini söyleyince Amanda tarafından tehdit edilir ve Peacemaker tarafından öldürülür. Ancak yıkım esnasında Bloodsport’un bulundukları kata düşünce Flag’ı öldürdüğünü görür ve onu öldürerek diski alır. Ancak serbest kalan Starro şehri birbirine katmaya başlayınca tüm dünya olanları görür. 2021 yılının en iyi filmlerinden biri olan The Suicide Squad 2 izle filmini türkçe dublaj ve altyazılı olarak Film Babası farkıyla Full Hd kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.