Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
52 Görüntülenme
The Tender Bar izle – 2021 Full HD
7.1 IMDB Puanı

The Tender Bar izle – 2021 Full HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Big Indie Pictures
  • Film Süresi 1sa 44dk
Yönetmen
Senaryo J.R. Moehringer, William Monahan
Babasının kaybolmasının dramını yaşayan bir genci anlatan The Tender Bar filmi 2021 yılında yönetmen George Clooney’nin yeni yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Babasının beklenmedik bir şekilde aniden ortadan yok olması gencin hayatını darmadağın etmiştir. Bu kötü zamanlarında yanında sadece amcası ve arkadaşları olan genç çocuk büyük destek görmektedir. Aradan geçen seneler sonunda bir yazar olur ve barda oturup başından geçenleri kaleme almaya başlamıştır.

The Tender bar izle, Moehringer isimli çocuk Long Island şehrinde büyürken hayatında kendisine babalık eden kimse bulunmamaktadır. Moehringer’in dedesi de son derece görgüsüz ve kaba saba bir adamdır. Borsacı olup iyi bir geliri olmasına rağmen pintilikten dökülen evlerini bile yaptırmaz. Baskıcı biri olan dedesinden bunalan çocuk o evde yokken telsiziyle oynayıp babasıyla konuştuğunu hayal etmektedir. Dorothy yani annesi İrlandalı ve çalışkan birisidir. Oğlunu dedesinin yanındaki evden kurtarabilmek için çok mücadele etse bile maddi şartlar el vermemektedir. Moehringer’i sahile götürüp biraz kafasını dağıtmasını kardeşi Charlie’den ister. Charlie ise onu sahil yerine herkesi tanıdığı bir bara götürmeye karar verir. The Tender Bar filminde Moehringer daha önce erkekler arası muhabbeti çok bilmediği için burada insanların birbiriyle olan muhabbetinden fazlasıyla keyif almıştır. Ondan yaşça büyük insanların anlattığı hikayeleri canı gönülden dinleyip kendi kafasında geleceğini inşa etmektedir.Bir süre sonra annesi ile beraber Arizonaya taşınmak zorunda kalıp burada Yale Üniversitesine girer. Arizona eyaletine gitmiş olsa bile Publicans barını ziyareti asla kesmez ve hayatı hakkında oradaki müşterilerle konuşup tavsiyeler almaya devam eder. The Tender Bar türkçe dublaj olarak vizyona girdikten sonra izleyebilirsiniz.

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken The Tender Bar filminin yönetmeni olarak George Clooney’i görüyoruz. Genç oyuncu Tye Sheridan başrol olarak yer alırken kendisine Ben Affleck, Christopher Lloyd, Lily Rabe ve Daniel Ranieri eşlik etmektedir. The Tender Bar full hd olarak çıktan sonra sitemizde yer alacaktır. The Tender Bar altyazılı izleyebileceksiniz. The Tender Bar izleyeceklere şimdiden keyifli bir dram filmi seyri dileriz.