Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
529 Görüntülenme
Titane Full izle – 2021 Türkçe Dublaj & Altyazılı
6.8 IMDB Puanı

Titane Full izle – 2021 Türkçe Dublaj & Altyazılı

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Kazak Productions
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo Julia Ducournau, Jacques Akchoti, Jean-Christophe Bouzy
10 sene evvel aniden ortadan kaybolmuş olan Adrien Legrand’i anlatan Titane 2021 izle ⚡ filmi gerilim kategorisinde yer almaktadır. Julia Ducournau yönetmeni olduğu Titane izle yapımında babası olan Vincent ile havalimanında tekrar buluşur. Adeta bir kabusa dönüşen senelerin sonrasında bazı cinayetler işlenmeye başlanmıştır. Araba galerisinde satışçı olarak çalışan Alexia isimli kız ise diğer kurbanlara benzer bazı özellikler taşımaktadır. Kendisini başına bir şeyler geleceğinden şüphelendikleri için tüm gözler ona çevrilir.

Titane filmi izle, yüzü gözü şişmiş şekilde polisler tarafından havaalanında bulunan Adrien Legrand sonrasında bölgeyi bir cinayet serisi etkisi altına almıştır. Araba yolculuğu yapan Alexia isimli ufak kızın emniyet kemerini çıkarmasına kızan babasının dikkati dağılması sonrası trafik kazası geçirirler. Kaza sonrasında ağır yaralanan Alexia’nın başına titanyumdan bir plaka yerleştirilmiştir. Aradan seneler geçtikten sonra başının arkasında yara izi ile hayatına devam eden Alexia otomobil fuarında dansçı olarak görev almaktadır. Kendisine aşık olan Justine onu takip edip zorla öpmeye kalkınca kafasından çıkardığı toka ile onu orada öldürür. Aslında Alexia’nın bazı kadınları ve erkekleri öldüren bir seri katil olduğu ortaya çıkmıştır. Hamile kaldığını öğrenen kız kendini kürtaj etmeye çalışmıştır. Daha sonra Justine ile bir ev partisinde görünür ve orada olan kadınların hepsini öldürmeye başlamıştır. Birisi ondan kaçmayı başarır. Evine döndükten sonra odaya kilitlediği ailesini yakmaya çalışır. Karnını bantlayıp burnunu kırıp görünüşünü değiştirmeye çalışan kadın Titane filminde on sene önce kaybolan Adrien gibi davranıp polisin yolunun tutmuştur. Andrien’nin babası olan onu oğlu olarak kabul etmiştir. İtfaiye ekibine götürdüğü kişiyi hala oğlu sansa bile arkadaşlarının uyarılarına kulak asmayacaktır.

Julia Ducournau’nın yönetmenliğini üstlendiği Titane filmi senaryosunu Jean-Christophe Reymond kaleme almıştır. Titane oyuncuları arasında Vincent Lindon,Agathe Rousselle ve Garance Marillier yer almaktadır. Fransa ve Belçika ortak yapımı olan Titana izlemek isteyenler türkçe dublaj ve altyazılı 1080p olarak full hd seyredebilirler. Titane izleyeceklere güzel bir gerilim film seyri dilemekteyiz.